The Game-životopis

15. února 2007 v 18:00 | dirty man |  The Game
Jayceon Terell Taylor, na scéně známý pod pseudonymem The Game, se narodil 27. listopadu 1979 v kalifornském Los Angeles a je držitelem několika platinových desek. V roce 2005 díky své desce The Documentary vystoupal na hvězdné nebe Hip hopu a jeho singly jsou podvědomé nejen mnoha fanouškům rapu. The Game (přezdívku mu dala jeho babička, protože si rád hrál) je zástupcem západního pobřeží, ačkoliv byl ve skupině G-Unit, která reprezentuje East Coast.
Brzký život
Jayceon Taylor se narodil jako afro-američan, respektive matku měl černošku a otce španělského původu. Jeho brzký život začínal v losangeleské čtvrti Kabrda (také město v Peru).
Následoval přesun do Comptonu, kde strávil většinu svého dětství. Poté, co jeho starší sestra obvinila vlastního otce ze sexuálního obtěžování, se jejich rodina rozdělila a malý "Hračička" se musel přesunout do pěstounské rodiny. Zde strávil dlouhý 8 let, avšak nebydlel již v Comptonu, nýbrž na předměstí Los Angeles v Carsonu (tato čtvrť je na jihozápad od Comptonu). Když mu bylo 13 let, jeho pravá matka zažádala, aby byl její syn opět vrácen do péče, a tak následovalo opětovné shledání s původní rodinou. Pozdější léta jeho života patřila gangu Crips, poté z něj odešel a přešel do konkurenčních Bloods.
Po dokončení střední školy dostal stipendium na jednu univerzitu ve Washingtonu, která byla se zaměřením se zaměřením na basketbal. Jenže již při prvním semestru ho z tohoto ústavu vyhodili kvůli dlouhodobým problémům s drogami. Tímto momentem se jeho život začal vyvíjet k pravému street lifu - k prodávání drog. V 18tiletech tak následovat svého bratra "Big Fase 100", který vedl gang Cedar Block Pirus.
Razítko na potvrzení o vedení gangsterského života pak člověku, nosícím pseudonym The Gamea, dotvrdilo i to, že jej 5krát postřelili: kulky škrtly srdce, žaludek a ruce. Tento útok pro něj znamenal tři dny v komatu. Avšak když se ze všeho dostal, udělal rezolutní rozhodnutí - skoncoval s prodáváním drog a přešel do továrny na peníze - do showbyznysu. Jeho obor byl rap.
Brzká kariéra
Studium a poslech hudby, tak tyto dvě věci Gameovi postupně pomáhali poznávat rap. Společně se svým bratrem založili frakci a label s názvem The Black Wall Street. Jako první se k nim přidal Glasses Malone, Vita a NU Jezsey Devil.
Díky Russelovi Simmonsovi a Louisovi Farrakhanovi mohl v roce 2002 vydat první mixtape -You Know What It Is Vol.1. Tento poměrně význačný počin vyšel pod labelem Get Low Recordz, jehož vlastníkem je JT the Bigga Figga. Políčeno na The Gamea měl původně Sean Combs a.ka. Diddy z Bad Boy Records, ale po vydání onoho mixtapu se ho ujal jeden z nejznámějších amerických producentů - Dr. Dre.
A to pro něj byl jistě úspěch. S pomocí tohoto rapového velikána se také upsal Aftermath Entertainment. V říjnu roku 2004 pak vydal první album Untold Story, a to téže ve spolupráci s Get Low Recordz. Celkem se prodalo 82 000 originálních kopií v prvních třech měsících, což na americké poměry zas tak veliký úspěch přeci jenom není.
Na albu se objevili interpreti jako Sean T, Young Noble (z Outlawz) a JT the Bigga Figga. Poté se jeho jméno vyskytlo i na spoustě dalších mixtapů od známých DJ's. A například hráčům počítačového basketu nemohl uniknout jeden z jeho tracků ve hře NBA Live.
Cesta ke slávě
Ač se původně upsal pod Aftermath Entertaiment, jeho mentor Dr.Dre ještě s Jimmy Iovinem z Interscope Reocrds ho přiměli spolupracovat s 50 Centem a G-Unit. Představa, že bude spolupracovat se špičkou Hip hopu, se mu jistě líbila, ovšem netušil, jaké následky bude mít tato činnost do budoucna.
Toho času měl téže vydat album s názvem Nigga Wit'An Attitude Volume 1, nicméně naskytl se jeden nepříjemný problém - vdova po Eazy-E nesouhlasila s tímto názvem, protože zkratka alba je N.W.A (skupina, ve které Eazy-E působil), což pro ni bylo nepřijatelné, a náš chráněnec tak musel vydání odsunout na jiné datum, a hlavně přejmenovat. 50 Cent a Dr.Dre se podíleli jako dva hlavní producenti na jeho novém albu s názvem The Documentary. Album obsahovalo hity jako How We Do, Hate It or Love It, Dreams nebo Put You On The Game. Všechny tyto songy se postupně začaly prodírat skrze hitparády. Konkrétně song Hate It or Love It dostal dvě nominace na prestižní ceny Grammy. A co se týče samotného alba, to bylo 10. nejprodávanější za rok 2005.
Po vydání tohoto hvězdného alba však v G-Unit dlouho nesetrval. Stálé neshody s 50 Centem vedly k vyhazovu. Důvod je, že 50 Cent měl vydat nový videoklip Piggy Bank z alba The Massacre, ve kterém dissoval Jadakisse, Fat Joa, ale hlavně Nase. Nas je Gameův dlouhodobý přítel, a tak se mu pochopitelně nelíbilo a zasáhl. Snažil se 50 Centovi domluvit, ať ho z toho vynechá, jenže 50 Cent tento akt bral jako potvrzení jeho neloajality. Nutno také podotknout, že The Game téže prohlásil, že hodlá právě s Nasem natočit duet.
Den, kdy byl The Game vyhozen z G-Unit
Kdo by snad neznal newyorské rádio HOT 97? Ano, a právě před touto hiphopovou stanicí, která leckdy určuje postavení na scéně, se střílelo! V roli figurovali někteří členové a fellaz G-Unit a také The Game a jeho skalní příznivci.
Onoho času člen G-Unit, kalifornský The Game, prohlásil, že chce nahrát duet s Nasem, který byl 50 Centův nepřítel, a tak nic na sebe dlouho nedalo čekat a události se daly do pohybu.
V pondělí 28. března roku 2005 měl mít The Game na rádiu HOT 97 interview, ale do oné budovy nebyl se svými fellaz vpuštěn. Poté měl na této samé stanici dělat Funkmaster Flex rozhovor s 50 Cent, který skutečně i se svojí parou přišel.
Zrovna když 50 Cent dělal rozhovor, v němž prohlásil, že The Game byl z G-Unit vyhozen kvůli neloajalitě a trvalým neshodám, tak právě ten byl i se svou bandou ochrankou tohoto rádia vyveden z portálu budovy a následovně mezi nimi začala hádka.
Poté, co ona hádka vyvrcholila, začal jeden ze skupiny střílet po ochrance, která je vyvedla, a vzápětí 50 Cent, Lloyd Banks, Olivia a jejich bodyguardi budovu zadním chodem rychle opustili. Na místo okamžitě přijela záchranka a NYPD. Výsledek: jeden muž postřelen do nohy, další kulky v okolních budovách.
Paradoxem však je, že onen muž, jehož levou nohu zasáhla kulka, byl právě z party The Gamea. Další kulky poté zasáhly okolní budovy, mezi něž se počítá i Violator Managment, který obstarává zázemí interpretům jako 50 Cent, Busta Ryhmes, Missy Elliott atd.
O této kauze, jež zamíchala hiphopovou šachovnicí, dokonce neinformovala jenom newyorská média, ale také celoamerická. Tímto v podstatě začal velký spor G-Unit vs. The Game, který zatím - jak se zdá - nebude mít konce.
The Game vs. G-Unit
Pojďme si shrnout The Gameovo působení v G-Unit.
Přivedl ho tam známý producent Dr. Dre. Vydal zde své druhé album The Documentary, které obsahuje hity How We Do či Hate It or Love It a které se umístilo se na desátém místě v anketě o nejprodávanější album roku 2005. Byl z G-Unit vyhozen za neloajalitu k 50 Centovi a v klipu Piggy Bank se objevil už jako úhlavní nepřítel.
Následovně začala kampaň G-Unot (protesty na ulici, výroba triček a jiných artiklů), ale ani G-Unit nezůstala pozadu a ve videoklipu Outta Control se objevila trička "Mobb Deep G-Unit Game Over". Dále to jeho bývalá crew oplatila vydáním mixtapů, kde si bývalého člena brala na mušku. Využila dokonce i toho, že The Game dělal jednoho času striptéra, a tak neváhala jeho fotku, na níž je skoro odhalen, umístit na obal právě jednoho ze svých počinů.
Game však jako odpověď na vyhazov z G-Unit vydal dokument Stop Snitchin Stop Lyin' (Přestaň bonzovat, přestaň lhát). V tomto dokumentu se vyjadřuje ke svému působení v G-Unit a k následnému hektickému propuštění.
Do G-Unit prý šel za záměrem proslavit se a zviditelnit, což se mu podařilo, avšak ještě jeden důvod tu přeci jenom je. Jelikož The Game je ze západu, Young Buck z jihu, 50 Cent a Lloyd Banks z východu, domníval se, že by G-Unit mohla být jako N.W.A.
Vždyť se právě na onom DVD Stop Snitchin Stop Lyin' snaží co nejvíce pomluvit všechny členy G-Unit. Například říká: "50 Cent mě nutil, abych mu kouřil péro, ale já to nedělal. Dělal to tak Lloyd, Buck a Yayo, ale já ne. Mám rád ženský, a ne takovýhle kokoty jako je von."
Názory na jeho odchod z G-Unit se u valné části veřejnosti liší: jistá část zůstává při G-Unit a zastává se 50 Centa, jistá je zase při Gameovi. Pak je tady další názor, který říká "že to možná přehnali obě dvě strany a je škoda, že The Game G-Unit opustil, protože hity How We Do a Hate It or Love It mluví za vše."
Nemůžeme říkat, jak to je, protože nevíme, co se opravdu stalo. Po odchodu ještě byly vydány mixtapy proti G-Unit jako Ghost Unit, YouKnowWhatItIs Vol. 3 a jiné. Také byl natočen klip s R. Kellym. Úspěchu se však nedočkal.
Současný život
Po odchodu z G-Unit uzavřel smlouvu s Geffen Records. Začal s kampaní G-Unot (Gangsta U Not - Nejsi gangster) a jeho list nepřátel nyní zahrnuje i jeho bývalého producenta s soka - 50 Centa.
Natočil dokument Stop Snitchin Stop Lyin a dal se na cestu herce. Účinkoval ve filmu Waist Deep, kde představoval gangstera Big Meata.
Vydal album Doctor's Advocate, které bylo daleko úspěšnější než to jeho předchozí. Chtěl tím tak dokázat, že to jde i bez 50 Centa a Dr. Dre a že nepotřebujete mít ty nejlepší producenty a nejznámější labely.

Osobní život
The Game má tříletého syna Harlema Carona Taylora, který se narodil 30. června 2003.
Baron David, The Gameův spoluhráč z vysoké školy a nynější hvězda NBA, je považován za Harlemova kmotra.
V roce 2006 se The Game zasnoubil s Valeishou Butterfield, dcerou amerického kongresmana G.K. Butterfielda, v roce 2006 a svatba je plánovaná na březen 2007.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Told Told | 6. dubna 2007 v 0:03 | Reagovat

Hey, proč to máš okopirovany z Thegame.urbanonline.cz ???

2 Nasty Angel-United Boyz Nasty Angel-United Boyz | Web | 22. dubna 2007 v 15:59 | Reagovat

to mas jedno jestli to ma okopirovany nebo ne,vetsina blogeru to stejne dela,a kdyby to neokopcil,ja bych to nevidel:D

3 d gejm d gejm | 17. června 2007 v 13:19 | Reagovat

a co to tak resis? idiote

4 jaa jaa | 11. července 2007 v 11:40 | Reagovat

Teh Game je největší piča...a celí g-unot sou kkti

5 AluN AluN | 16. července 2007 v 13:11 | Reagovat

vsicni co to tu komentujete jste pice krome Nasty Angel-United Boyz nemate web takze vubec nevite!! jdete si vyhonit pero na freefoto.cz a drzte hubu!!

6 Nasty Angel Nasty Angel | Web | 30. srpna 2007 v 17:58 | Reagovat

diky

7 Mr.Enny Mr.Enny | 3. září 2007 v 13:02 | Reagovat

koukni  se na mojí stranku http://mr-enny.wgz.cz/

8 derO derO | 4. prosince 2007 v 19:41 | Reagovat

the game very nice

9 derO derO | 4. prosince 2007 v 19:41 | Reagovat

the game very nice

10 Lloyd Banks Lloyd Banks | 5. prosince 2007 v 17:34 | Reagovat

Nejlepsi je Lloyd Banks...!

11 mckorn mckorn | E-mail | 24. prosince 2007 v 18:46 | Reagovat

THE GAME je nejLEPSI!!!!G UNOT!!!!!!!!!!!!!!50cent je sracka !!!!!!!!!komercni SRACKA!!!!!!!!!!!!THE GAME aspon repuje pro lidi!!!50 cemt chce jenom prachy!!!!!!!ZMRD jeden komercni!!!!!

12 The Player The Player | 31. prosince 2007 v 19:26 | Reagovat

The Game is the best

13 mira mira | 11. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

the game je nejlepsi a50 cent je blbej

14 The Black Wall Street Nigga The Black Wall Street Nigga | 12. února 2008 v 21:31 | Reagovat

pod jakym labelem je game tedka??

15 The Black Wall Street Nigga The Black Wall Street Nigga | E-mail | 12. února 2008 v 21:38 | Reagovat

Young buck byl vykoplej z G-unit kvuli tomu ze tocil potaji track s gamem jesi ho nekdo sezene tak at mi ho pls. zasle na   KochtaP@seznam.cz   :-)

16 The Black Wall Street Nigga The Black Wall Street Nigga | E-mail | 12. února 2008 v 21:40 | Reagovat

a fakt me sere ze to LA co mel game jednu dobu pod levim okom uz nema bylo to fakt coolovi

17 Caesar Caesar | Web | 14. května 2008 v 13:51 | Reagovat

ty demente on to tam furt ma ale pod pravym:D ty si fakt kreten:D

18 Caesar Caesar | Web | 14. května 2008 v 13:52 | Reagovat

ty demente on to tam furt ma ale pod pravym okem :D ty si fakt kreten:D

19 Ignored Ignored | E-mail | 20. května 2008 v 19:45 | Reagovat

řešíte tady jen sračky,hrajete si na drsn týpky s rovnym kšiltem přitom o rapu většian víte velký hovno jen málo lidí ví skutečně o co jde a většinou jsou to právě lidi který jsou uplně normální a neřikaj si nigga,měli byste se probrat tady nejste v americkym ghettu držte huby a bute rádi že stev Č.R. pze v ghettu byste chcíply jak krysy

20 MC MC | 19. června 2008 v 19:22 | Reagovat

The Game je nejlepsi proste cely west coast sou nejlepsi a east coast sou na picu nakej puff daddy at si polibí prdel

21 da shit da shit | 18. července 2008 v 10:48 | Reagovat

jaa JE TEN NEJVETSI KOKOT NA CELYM SVETE GDYZ TOHLE NAPISE

22 Jamie Hollywood Jamie Hollywood | 22. července 2008 v 10:01 | Reagovat

Presne taaak THE GAME vedie na plnej caaaaaaaaare...50 cent ani G-unit nanho nemaaaa G-UNIT SHITTTTT .....GGGGGG-UNOT

23 L3!t0 L3!t0 | 27. července 2008 v 22:57 | Reagovat

OMG 50cent je komercny kokot ktory sa chvali  kolko ma vela prachov curak jeden je to uplna 0 na THE GAMEho nema aj tak sa G-unit pomali rozpada

24 West side West side | 8. listopadu 2008 v 22:53 | Reagovat

WEST SIDE is the BEST , 2 pac byl nejlepši raper a pořad patří k nejlepšim 50 cent je komerčni sračka a celi east coast at de do prdele....... G -UNOT!!!!!!

25 G-UNOT G-UNOT | 19. listopadu 2008 v 21:33 | Reagovat

the game is very very good rapper!!!jen at dissuje dal ty zmrdy z G-unit(G-unot)!!!

26 The Game The Game | 30. prosince 2008 v 14:31 | Reagovat

Game je Best Side vsichni zerou 50 centa a cely spol G Unit.Game ma Still. a  je to Frajer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27 LoooL LoooL | 30. ledna 2009 v 14:57 | Reagovat

tu nemaju ani korektné info o jeho narodeni, tak to je už niečo, pokial viem tak sa narodil 29.11.1979 a nie 27 :D takže kam to speje?:D

28 g-unit soldier g-unit soldier | E-mail | 5. března 2009 v 17:46 | Reagovat

do  pici aj s gamemom je to obicajna stoka vijebana na fiftyho nikdy nemal ani nebude

29 <Shady> <Shady> | E-mail | Web | 30. března 2009 v 21:18 | Reagovat

jj the game je good akorat newim estli je blood nebo crip, je ze západu rapuje westcoast ale všude řikaj že je blood

30 <Shady> <Shady> | E-mail | Web | 30. března 2009 v 21:20 | Reagovat

http://celeb.wohoo.co.uk/wp-content/uploads/2008/08/50-cent-dissing-the-game-and-young-buck.jpg ty vole to je mazec- fotka young buck a the game nahaty na sobě

31 !ste trapny! !ste trapny! | 15. dubna 2009 v 18:04 | Reagovat

jedinej IGNORED vi o cem mluvi jinak ste vsichni rozmazleny ubozaci co nevedi co jim leze z huby

32 The Game The Game | 20. dubna 2009 v 18:49 | Reagovat

hej hosi The game je nej.typek ale zato 50zubaty cent je nej.kkt jako vy co ho mate radi buzeranti at zije BloodZ

33 the game the game | 6. května 2009 v 21:00 | Reagovat

the gam je nej 50cent  je kokot

34 CASH-T SMOKE CASH-T SMOKE | 27. května 2009 v 20:49 | Reagovat

TY VOLE VY STE FKT KKTI

[19]: MÁŠ PRAVDU NEGŘE,ŘEŠEJ TADY UPLNÝ PÍČOVINY,TO SOU TY MAČA CO POSLOUCHAJ JENOM INSTRA A Z ALBA JE 2,3 SONGY,ALE O ZVUKU A LIRICE VĚDĚJ HOVNO.VSADIME ŽE KDYBY NĚKDO DAL BIGGIEHO NA DOKTORŮV BEAT TAK SI TOHO ANI NEVŠIMNOU PTZE NEVĚDĚJ JAK SMRDÍ ZVUK ZÁPADNÍHO POBŘEŽI.nigga o ffo shhooooo

35 BrunO BrunO | 15. června 2009 v 13:03 | Reagovat

Hej kery chuj říká že v ČR nejsou ghetta..projdi se kolem Janova nebo kolem karvine ulice fučikova...bracho seš jenom obyčejná nula z paneláku...když si frajer tak tě vyzyvam na betla bo seš obyčejna metla...jo a k článku:50cent dělá videoklipy jenom s babama a za love ale game děla rep pro lidi..repuje o životě gangů...neříkám že nejlíp dělá rep ale na fiftyho má,je lepší...http://www.youtube.com/watch?v=Ih45WEMbHd8

36 hater hater | 27. června 2009 v 12:06 | Reagovat

GGG G-UNOT THE GAME IS THE BEST
FIFTY JE TOTALNY KOKOT

37 B B | 22. srpna 2009 v 23:38 | Reagovat

Presne tak.Game Je Best.West Coast 4ever.

http://www.youtube.com/watch?v=w6KpuQMfoHQ

38 ach jo ach jo | E-mail | 23. srpna 2009 v 19:09 | Reagovat

nejvic mijuju posty typu
game je dobrej fifty je pica -.
at si kazdej dela co dela, nevim co tu nadavate kdyz stejne vetsina z vas o tom vi hovno
nejvic me rozesmal tenhle "The Black Wall Street Nigga" jak se ptal pod jakym labelem ted dela xd

39 J.T.T. J.T.T. | 2. září 2009 v 18:50 | Reagovat

Jayceon Terell Taylor - The Game - The B.E.S.T.

Kokoti co poslouchaj peti centa jsou nuly,nemaj budoucnost.

Game je nejvetsi raper na ceelem svete a kazdy se za nej postavi jen usmrkani G-Unot se zalejzaj do do kanalu jako krysi.Nosi si raperske hadry a mysli si jak jsou King,ale rap je o necem uplne jinem,je ze zivota rapera,je z jeho getta,a ma smysl,nemachruji ale rapuji o pravde.

B.W.S.

40 Pospa Pospa | E-mail | Web | 15. října 2009 v 16:08 | Reagovat

[4]: co meles ze to je píca ty ses mozna tak píca

41 Eazy-E Eazy-E | Web | 2. listopadu 2009 v 17:09 | Reagovat

The Game je jeden z nejlešpích rapperů součastosti (společně s Dr. Dre a Ice Cubem). Takový 50Cent nebo Eminem jseou sračky, tady souhlasím s komentářem č. 11.
A taky souhlasím s komentem č. 19. Kdybyste byrůstali v ghettu, tak si vážíte života a neměli byste nasobě takové naleštěné hadry, tácky apod. Kdybysme my, běloši, jeli do Comptonu, tak se s tama nevrátíte živí.By vás vyfakovali kalachem...
Být real G se nejde naučit nebo to obkoukat, s tím se člověk RODÍ!!!

West coast 4life homies! Jinak u mě na blogu si taky můžete přečíst o west coast o opravdových G's :)

42 EAZY-G BWS-CZ SOLDIER EAZY-G BWS-CZ SOLDIER | 11. listopadu 2009 v 17:29 | Reagovat

kazdej stoupenec 50 piču musí chcipnout

43 fgjfdui fgjfdui | E-mail | 7. prosince 2009 v 11:57 | Reagovat

pro jaa : nojo kritizovat umi kazdej curak hlvne ubozaci cos dokazal ty a tvy teply kamosi co krititujou? nic tk si strkejte pera do zadku navzajem a dejte pokoj :R.I.P. sice THE GAME poslouchám i G-Unit ale nemusite tady urazet vsechny kdyz je namate radi tak to reknete normalne a nenadavejte jim curaci ste vy !!!

44 olivia olivia | 17. prosince 2009 v 10:29 | Reagovat

aj tak na 2paca nikto nema.ale vsucasnosti je najlepsi the game a ked hovorite ze 50 cent je lepsi tak ste vsetci skurvi syni.Vi buzerantiiiiiiiii.

45 olivia olivia | 17. prosince 2009 v 11:22 | Reagovat

[28]: co si tam napisa ti hnupe the game nema na 50 centa ti aj ten tvoj 50 cent  ste obicajni picusi ktory su najvetci buzeranti na svete a ak este raz povies nieco na the gejma tak si najprv viser oko ti zasrani buzerant gadzovsky.

46 olivia olivia | 17. prosince 2009 v 11:30 | Reagovat

[35]: hej uz aj v cesku su ghetta a kde pod mostom ti zasraati hnupe.V AMERIKE su ghetta a nie v tom zasratom cesku keby si bol aspon jeden den v Amerike tak tam by ti ukazaki a potom bisi iba plakal mamackov leba nic ine nevies zasraty gadzo.

47 olivia olivia | 17. prosince 2009 v 13:56 | Reagovat

[4]:
vsak ani nevies napisat the game tak co nechdis do skoly alebo co.
[4]:

48 kubes-45 kubes-45 | E-mail | 10. ledna 2010 v 21:56 | Reagovat

ej resite tu sami ptakoviny jak mali decka uz od zacatku  tady jde jenom o popis zivota the gama a jestli je tu kreten co pise g-unit.(gorila unit tak nevim proc se tu vubec objevil  g unit je shit a toto je good zivotopis.. the game je nej...! a celi g unit se muze zahrabat!!A JESTLI SOU TADY V CECHACH GHETTA tak  se to nenahrabe na amery!!

49 aLwAYz b0yZ aLwAYz b0yZ | 28. února 2010 v 15:14 | Reagovat

the game je naajjj rapper dobree sprawil ze odisiel z pojebaneeeho G-unitu

50 www.gunitcommunity.oforum.cz www.gunitcommunity.oforum.cz | Web | 7. března 2010 v 15:23 | Reagovat

Forum o G-unit, Gameovi, Dr.Drem, Eminemovi i ostatních rapperech a RnB zpěvácích... ALBA, SINGLY, KLIPY, vše volně ke stažení + NOVINKY (každý den aktualiováno)!!!!!
www.gunitcommunity.oforum.cz

51 The Game 4 Life The Game 4 Life | 15. června 2010 v 21:56 | Reagovat

Rikam vam, The Game je blood
           The Game je west
to je pro ty zaostaly zmrdy co tu melou o bloods a crips... 50Cent je komercni kokot pro prachy, The Game mu dava o sto6 tema dissama, treba My Turn a cely Ghost Unit a Stop Snitchin' n' Stop Lyin'... 50 Cent is motherfucking snitch rat - G G G G G G G Unot !!!!! The Game all day!!!!!

52 The Game 4 Life The Game 4 Life | 15. června 2010 v 21:58 | Reagovat

a drzte picu o Pacovi... nechte ho uz konecne bejt kazdej vi ze je to nejvetsi legenda (i s Biggiem) ale neserte ho sem... je to forum o G Unit a Gamovi... R.I.P 2pac & biggie smalls

53 pepa pepa | 18. června 2010 v 20:40 | Reagovat

jen doněj,,,nevim kde sou smajlíky ale směju se jak píča,,

54 Grace Bartnik Grace Bartnik | E-mail | Web | 12. září 2010 v 14:47 | Reagovat

No tak tenhle web je šíleny divej http://bit.ly/bLyH5t

55 Christian Louboutin Shoes For Sale Christian Louboutin Shoes For Sale | E-mail | Web | 13. prosince 2010 v 9:40 | Reagovat

*The more you learn, the more you know.

56 Coach Madison Coach Madison | E-mail | Web | 15. června 2011 v 11:54 | Reagovat

Thank you for the information ..well appreciated!

57 Coach Madison Coach Madison | E-mail | Web | 15. června 2011 v 11:55 | Reagovat

Great Blog. I add this Blog to my bookmarks.

58 Ol Dirty Bastard Ol Dirty Bastard | 17. ledna 2012 v 12:39 | Reagovat

The Game je najlepší šak on sam dissuval celý g-unit kde by jeho g unit zdissuvalo a gejm má furt kerku La  pod pravým okom len tam už má aj hviezdičku cesto vo farbách bloods a gejm je bloods on bol crips ale to dávno aj to len chvilku gejm je blood vi ani nevíte :D

59 shadys shadys | 12. února 2012 v 21:07 | Reagovat

Co jsem serete eminema je to spor fifty a game tak jsem neserte ema ten je uplně jiná liga co se sporu tíče je mi to nák jedno poslechnu si oba dva ale spíš jedu midwest

60 ArleneTyday ArleneTyday | E-mail | 22. července 2017 v 17:42 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

61 FlossieRekly FlossieRekly | E-mail | 25. července 2017 v 18:01 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

62 CarolynDom CarolynDom | E-mail | 6. srpna 2017 v 6:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

63 Avito777peeby Avito777peeby | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:40 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито авто бесплатно
+как получить скидку +на авито
авито пакет
подавать объявления авито бесплатно без регистрации
авито подать объявление бесплатно без регистрации

64 Avia777cip Avia777cip | E-mail | 16. srpna 2017 v 16:30 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты москва ростов +на дону недорого
недорогие авиабилеты +в армению
авиабилеты s7 официальный сайт дешевые билеты
самые дешевые авиа билеты стоимость
авиабилеты дешевые билеты

65 GeorgeDup GeorgeDup | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 20:47 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>рейтинг млм, сетевой бизнес nl international отзывы</a>

66 MariaFat MariaFat | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 22:02 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут игрушки для взрослых

Один из самых распространенных методов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции эрогенных зон. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы непременно отыщите то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

67 BethanyQen BethanyQen | E-mail | Web | 11. října 2017 v 2:07 | Reagovat

http://www.giftbookings.com/story.php?title=order-valium-online

68 Larrylesee Larrylesee | E-mail | Web | 12. října 2017 v 1:10 | Reagovat

http://zomorodbaf.com/component/k2/itemlist/user/17437  смотреть мультфильм 2010   смотреть кино мелодрамы бесплатно  http://www.lifelockcodes.com/component/k2/itemlist/user/20990

69 Dol77larkatt Dol77larkatt | E-mail | 14. října 2017 v 11:52 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

70 MIAPdk MIAPdk | E-mail | Web | 19. října 2017 v 2:58 | Reagovat

http://minigame.vn/flash/profile/svenchase85

71 AlysonCli AlysonCli | E-mail | Web | 25. října 2017 v 21:11 | Reagovat

http://juegosfriv.eu/profile/cedricgrein.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama