Leden 2007

Snoop Dogg-Lay Low

16. ledna 2007 v 22:30 | dirty man |  videa k přehraní

GGGGGG-UNOT!!!!!!

15. ledna 2007 v 17:19 | dirty man
The Game začal s kampaní G-Unot. Natočil dokument Stop Snitchin Stop Lyin, který popisuje jeho odchod z G-Unit a následný odpor k této East Side Crew. 50 Centovi a jeho fellaz z G-Unit se to moc nelíbilo a začali vydávat mixtapy, jejichž názvy a obaly cds zesměšňovali The Game. Důkaz je mixtape Stop Bitchin Stop Cryin, nebo Hate it or love it, kde je The Game jako striptér.
G-Unit ho považuje za The Potatohead, protože prý jeho hlava je spíše brambora. Dále začala s propagací tričem Mobb Deep, na kterých je GAME OVER.
The Game Punkd video zde - nachytání The Gamea skrytou kamerou.
The Game se spojil s 310 Motoring, aby vytvořil svou kolekci oblečení - The Hurricanes. Zde můžete vidět obrázek s jeho kolekcí oblečení.
The Game nadaboval B-Dupa v známé počítačové hře GTA: San Andreas. Jeho hlas dal tomuto chlápkovi opravdu Gangsta styl. V roce 2006 The Game ztvárnil "Big Meat"a ve filmu Waist Deep. Jeho role byla král podsvětí a u všech lidí měl respect, ale jeho osud dopadl jako u každého Gangstera, tudíž smrtí.
The Game má syna, syn se jmenuje Harlem Caron Taylor, narodil se 30. června 2003. Syna má s dcerou amerického congresmana G.K. Butterfielda - Valeisha Butterfield. Pár se zasnoubil v června roku 2006 a svatba je plánovaná na březen 2007.

The Game útočí na Dr.Dreho v novém songu

15. ledna 2007 v 17:00 | dirty man |  The Game
Nový song od The Gamea má být směřovám proti jeho býválému producentovi, který mu zajistil slávu a zázemí, Dr.Dre. "Breath Easy" název songu si můžete stáhnout zde.

HA HA HA

8. ledna 2007 v 22:47 | dirty man |  videa k přehraní
Zkoukněte pořadný hopery, je to fakt prdel !!!!!!!!:-)

50 Cent má zase problémy s fízlama! Že by měl smůlu?

4. ledna 2007 v 17:43 | dirty man |  G-UNIT


50 Centa, který nás hodlá v první polovině tohoto roku (okem optimisty) oslovit novým albem, zatkla policie za neoprávněnou jízdu v protisměru, kterou samozřejmě praktikoval se svým - jak jinak - luxusním autem.

Pokud vás tahle zpráva nepřekvapuje, ani se nedivíme, protože vůdce "Unitas Gorillarum" byl zatčen i v září tohoto roku, kdy ho za zběsilou jízdu autem, které oficiálně ani nebylo jeho, strážci zákona odvlekli rovnou před bavícím se davem z centra New Yorku.

Teď byl přestupek daleko mírnější, ale problémy s policií přesto neutuchávají. Je zřejmé, že zápisy do trestního rejstříku budou nadále a nadále pokračovat, pokud Fiddy nepodstoupí další kurzy sebeovládaní, kterými se například musel prokousat poté, co měl incident s fanynkou, která ho lahví trefila do obličeje.