Listopad 2006Marion "SUGE" Knight -životopis

25. listopadu 2006 v 15:26 | dirty man |  životopisy
Životopis nejkontroverznějšího majitele labelu Death Row Records.
Marion Knight Jr.
Narozen: 19.4.1966 v Comptonu - Los Angeles, California
Přezdívka: Sugar Bear - z toho vznikla pozdější zkratka Suge [:šug]

Spory nejsou v hip hopovém světě ničím neobvyklým. Ale o většinu z nich se starají rappeři a sem tam se něco málo seběhne na předávání cen nebo na koncertě. Jen málokoho ale přitahují trable tak, jako Death Row Records (dále jen DRR) a jejího zakladatele Marion "Suge" Knighta. Ten z DRR vytvořil jeden z nejvlivnějších labelů 90.let v čele s Dr. Dreem, Snoppem a 2Pacem. DRR vynesla gangstarap do popředí popových hitparád a z WestCoastu udělala epicentrum hip hopu 90.let. Suge si už ale v téhle době získal reputaci byznysmana, který používá násilí a výhružky jako obchodní taktiku. A i když se o to nadmíru snažil, tak nevšimnout si jeho propojení s gangy mohl opravdu jen slepý a hluchý. Jeho časté spory s konkurencí a problémy se zákonem dodávaly jeho příběhu důvěryhodnost. Někteří lidé ho i nadále podezřívají, že měl prsty ve vraždách hip hopových ikon Tupac Shakura a Notoriouse BIG. I když existují teorie o konspiraci, tak nikdo, ani policie nedokázal prokázat jeho spojení s vraždami obou rapperů. V té době si už Suge odseděl nějaký ten pátek za porušení podmínečného propuštění, což dokázalo oslabit celou DRR. K hudebnímu průmyslu se vrátil hned, jak byl propuštěn, ale je očividné, že od té doby DRR již nedosáhla stejného úspěchu jako před tím. A je asi celkem jasné že už nikdy nedosáhne.
Suge se narodil 19.4.1966 v Comptonu. Jako mladistvý se dostal k MobPiruBloods - pouličnímu gangu. V pozdější době byl často vídán, jak nosí oblečení typické pro tento gang. Ať už to bylo tak nebo tak, Suge i přes to vše byl excelentním studentem a sportovcem. Díky tomu získal stipendium na UNLV (University of Nevada at Las Vegas). I zde si udržel výborné studijní i sportovní výsledky. Po dokončení studií na UNLV dostal šanci hrát profesionálně americký fotbal za Los Angeles Rams. Zde se ale v sestavě příliš dlouho neudržel, a tak si musel hledat novou práci. Začal se živit jako promotér na koncertech a dále si přivydělával jako bodyguard u BobbyBrowna. A zde, v roce 1987, začínají jeho trable se zákonem. Byl obviněn z krádeže auta, nedovoleného ozbrojování a pokusu o vraždu. Na premiéru celkem slušný seznam. Ale vylízal se z toho všeho jen s podmínkou. O dva roky později si zakládá vlastní hudební vydavatelství, kde prý vydělal první peníze na tom, že přinutil VanilluIce k přenechání všech práv z jeho veleúspěšného alba To The Extreme. (Podle toho, co se vypráví ho držel za kotníky z balkónu hotelového pokoje ve 20.patře, dokud nepodepsal).
Knight si potom založil uměleckouagenturu, kde se mu upsali takoví prominentiwestcoastu jako D.O.C. a DJQuick. I díky nim se později seznámil se členy asi nejlepší gangsta rappové formace všech dob NWA a hlavně se současným super producentem Dr. Dreem. Jeho načasování bylo více než geniální. NWA totiž zrovna řešila spory se svým labelem RuthlessRecords a on dokázal vymotat Dr. Dre ze smlouvy. (Opět se vypráví, že přinutil managera Jerry Hellera k rozvázaní smlouvy za pomoci basebalové pálky). Ať už byly jeho metody jakékoliv tak Dr. Dre se v roce 1991 upsal Sugově labelu DeathRowRecords. Suge zároveň podepsal smlouvu s nakladatelstvím Interscope, které mělo zajistit distribuci Dreova solo alba, bible rapu 90.let a sooučasnosti, THECHRONIC. To se stalo jedním z neprodávanějších a nejvlivnějších alb všech dob. Na tomto albu se také poprvé a v plné kráse představil Dreův chráněnec a žák SnoopDoggyDogg. Další super trefou pro DRR bylo Snoopovo solo album ThaDoggystyle. To se později stalo učebnicí G Funku. Z DeathRow se téměř přes noc stává veleúspěšný a spolehlivý label, který bude fanoušky gangstarapu pravidelně zásobovat novými a novými CDčky.
V tu dobu se už naplno rozjeli Sugeovi trable se zákonem. V roce 1992 byl zatčen za napadení dvou rapperů, kteří prý bez jeho svolení použili v nahrávacím studiu telefon. Tím si vykoledoval několikaletoupodmínku. Souběžně s tím se odehrával i civilníspor mezi DRR a miamským rapperem Lukem (2 Live Crew). Suge se vydal do Miami na hip hopový summit, kde byl spatřen, jak si jen tak za pasem nosí střelnou zbraň. V příštím roce si Suge otevřel nočníklub v Las Vegas a pojmenoval ho Club 662. (662 - namačkáno na telefonu znamená MOB - jméno jeho gangu). Ten samý rok si vysloužil dalšípodmínku, i když se u soudu bránil tím, že je nevinný v kauze obchodovánísezbraněmi. O něco málo později se naplno rozjíždí jeho spor s šéfem eastcoastového labelu Bad Boy Records, Sean "Puffy" Combsem. Ten vrcholí, když Suge napadne Puffyho na předávání cen. Jediným pozitivem tohoto období byl fakt, že Suge nabídl zaplatit kauci za rebelského rappera Tupac AmaruShakura (2Pac), za to, že se 2Pac upíše jeho labelu. Tupac souhlasil a položil tím základní kámen pro první hip hopové double album - All Eyez On Me.
2Pac dočasně pomohl DRR a udržel je na výsluní i v době, kdy se veškerá produkce hip hopu začala přesouvat zpět na východ a vytvořila si svůj nový, hard corový styl. Zanedlouho ale potkala label katastrofa a to když se Dr. Dre rozhodl DRR opustit. Důvodem byli stupňující se gangsterské taktiky, které začali v kruzích DRR panovat. Dr. Dre si pak založil vlastní label. Samozřejmě, že následovala celá řada dissů mířená na osobu Dr. Dreho. Co se stalo pak už asi všichni dobře znáte. Tupac chtěl stejně jako Dre opustit DRR, ale bohužel to nestihl. 13.9.1996 byl zavražděn(7.9. byl postřelen a v nemocnici zemřel 13.9.), když jel spolu s Knightem z boxerského zápasu v Las Vegas. No a když pak o rok později byl zavražděn Tupacův přítel později "nepřítel" NotoriousBIG, spatřila světlo světa domněnka, že je Suge nějakým způsobem do obou vražd zapletený. Že vlastně obě vraždy objednal on, tu první aby Tupaca odklidil a tu druhou jako odplatu za Tupacovu vraždu, kterou podle Suge zorganizoval právě král New Yorku - Notorious BIG. Do dnešního dne není ani jedna vražda vyřešena. Suge pak navíc v interview řekl, že kdyby věděl kdo Tupaca zavraždil, tak že by ho stejně policii neprásknul (škoda, že se podobně nechovají i současní rappeři - 50Cent).
Videozáznam z LasVegas, kde Tupac spolu se Sugem sledoval boxerský zápas ukazuje bitku, do které byl zapleten člen gangu Crips, OrlandoAnderson.Ten by mohl být podle policie oním střelcem, který později ten večer Tupaca zavraždil. Fakt, že se Suge do bitky zapojil znamenal porušení podmínečného propuštění. Suge si ale nešel sednout natvrdo, tak jako by šel každý normální člověk. To ale odhalilo konflikt zájmů, protože soudce, který předsedal porotě měl od Suge pronajatý dům v Miami a jeho dcera si vesele nahrávala u DeathRowRecords. Nakonec byl Suge odsouzen k 9. letům, což předznamenalo pozdější pád DRR. V době, kdy Suge seděl byl jeho dům vykraden a policie později našla a zabavila u kanceláří DRR auto, které mělo být únikovým autem pro vraha Biggieho.
Suge byl propuštěn v srpnu 2001 poté, co si odseděl necelých 5 let a ihned se vrhnul do práce. Přestavěl a přejmenoval Death Row Records na Tha Row a začal hledat nové talenty. Pro zajímavost třeba podepsal smlouvu s Lisou "Left eye" Lopez jen pár dní před tím, než tragicky zahynula při automobilové nehodě. Na konci roku 2002 vtrhla policie znovu do domu SugeKnighta a do kanceláří ThaRow, kde hledala důkazy vedoucí k vraždě dvou členů gangu, s nimiž byl Suge ve spojení. Za to si vysloužil další čas za mřížemi, kde si ale dlouho nepobyl. Byl podmínečně propuštěn a musel si zbytek trestu odpracovat 200 hodinami veřejně prospěšných prací v hnutí proti gangům.
KAŽDÝ Z NÁS SI O TOHMLE VŠEM MŮŽE UDĚLAT VLASTNÍ OBRÁZEK. A AŤ UŽ BYL MARION SUGE KNIGHT ZAPLETEN NEBO NEBYL DO VRAŽD 2PACA A BIGGIEHO, JEHO PŘÍNOS PRO HIP HOP JE NEVYVRATITELNÝ.
Další fakta:
Otec: Marion Knight, Sr.
Matka: Maxine Knight
Manželka: Sheritha
Střední škola: Lynwood High School, Lynwood, CA
Univerzita: El Camino Community College, Torrance, CA
Univerzita: University of Nevada at Las Vegas -UNLV
Gang: Bloods
Časová osa:
1987 - pokus o vraždu, krádež auta
1990 - ublížení na zdraví
1992 - napadení
1996 - napadení
1996 - porušení podmínky
2002 - porušení podmínky
2003 - porušení podmínky
2005 - držení omamných látek - marihuana = porušení podmínky
2005 - postřelen

Nový freestyle Younga Bucka na Rap City

21. listopadu 2006 v 21:50 | dirty man |  G-UNIT
Young Buck nedávno na Rap City performoval svůj freestyle. Vy si ho nyní přes rapidshare.com můžete stáhnout tady.


The Game-Doctor's Advocate

14. listopadu 2006 v 14:28 | dirty man |  Download
Heslo: qwertz
tracklist:
01. Lookin' At You (Produced By Urban EP Pope)
02. Da Shit (Produced By DJ Khalil)
03. It's Okay (One Blood) (Produced By Reefa)
04. Compton (Feat. Will.I.Am) (Produced By Will.I.Am)
05. Remedy (Produced By Just Blaze)
06. Let's Ride (Produced By Scott Storch)
07. Too Much (Feat. Nate Dogg) (Produced By Scott Storch)
08. Wouldn't Get Far (Feat. Kanye West) (Produced By Kanye West)
09. Scream On 'Em (Feat. Swizz Beatz)
10. One Night (Produced By Nottz)
11. Doctor's Advocate (Feat. Busta Rhymes) (Produced By Jonathan "J.R." Rotem)
12. Ol' English (Produced By Hi Tek)
13. California Vacation (Feat. Snoop & Xzibit) (Produced By Jonathan "J.R." Rotem)
14. Bang (Feat. Kurupt & Daz) (Produced By Jelly Roll)
15. Around The World (Feat. Jamie Foxx) (Produced By Mr. Porter)
16. Why You Hate The Game (Feat. Nas) (Produced By Just Blaze)

Ludacris-životopis

14. listopadu 2006 v 14:10 | dirty man |  životopisy
Tento úspěšný americký MC, představitel Dirty South rapu a herec se narodil 11. září 1977 jako Christopher Brian Bridges v Champagne/ Illinois. Jeho rodiče ho brali na všechny večírky a party na koleji sebou. Už tehdy byl rád středem pozornosti a předváděl své taneční umění před ostatními. Rodiče měli k hudbě velmi pozitivní vztah a Luda k tomu sám řekl: "Každý den mě probouzela hudba, kterou poslouchali rodiče. Vyrůstal jsem na Jamesovi Brownovi, Run D.M.C. a Fat Boys. První rhyme jsem napsal když mi bylo 9 let." Mezi jeho vzory tehdy patřili Frankie Beverly, Maze nebo Cameo. Ve 12 letech se stal členem hip - hopového uskupení Loudmouth Hooligans z Chicaga a následně se rodina přestěhovala do Atlanty. V té době si také vymyslel umělecké jméno Ludacris: "Jmenuji se Chris a ludicrous znamená šílený, vtipný. Tak jsme to skombinoval. Popisuje to moji hudbu i mou osobnost."Během svých studií na College Park's Banneker High School se utkával se svými spolužáky ve školní jídelně v rapu. Když studoval na Georgia State University začal se účastnit nejrůznějších konkurzů a vystupoval v klubech. Získal práci na hip-hopovém rádiu HOT 97.5, kde pracoval jako DJ pod přezdívkou Chris Luva Luva a vystupováním na reklamních akcích rádia se v Atlantě slušně proslavil. Ludova kariéra začala účinkováním na albu úspěšného producenta Timbalanda. Kromě toho spolupracoval také s Dallasem Austinem a Jermainem Duprim.
V roce 1999 se Ludovi podařilo z peněz vydělaných prací v rádiu vydat na vlastním labelu Disturbing Tha Peace Entertainment album Incognegro. Na albu se podíleli producenti z Atlanty Shondrae a Organized Noize. Album se stalo regionálním hitem a za tři měsíce se prodalo přes 30.000 ks. Nejúspěšnějším songem na albu se stala píseň What's Your Fantasy, která dosáhla 500 otáček v rádiu za týden. Takový úspěch nenechal chladným ani prezidenta Def Jam South rappera- veterána Scarface, který Ludacrise oslovil. Zanedlouho Luda podepsal a stal se prvním úlovkem Scarface pro label Def Jam South.
Prvním albem, které zde Luda vydal bylo Back For The First time v říjnu 2000. Použity zde byly některé songy z Incognegra, ale nechybělo ani několik nových. Na Albu se objevili producenti Jermaine Dupri, Timbaland, Organized Noize nebo Neptunes. Album dosáhlo v USA již v prosinci platiny. Mezi nejznámější songy z Back For The First Time patří Southern Hospitality, remix Phat Rabbit a Stick'Em Up. Obrovského úspěchu dosáhla píseň What's Your Fantasy. Tento duet o sexuálních fantaziích z mužského a ženského pohledu byl vybrán také jako první singl. Některá rádia váhala, jestli mají tenhle provokativní song vůbec pouštět. I přesto se singl stal velmi úspěšným a později vznikl snad ještě provokativnější remix s Foxy Brown a Trinou. Ludacris se po úspěchu svého alba vydal na společné turné s Outkast a kromě toho spolupracoval s Missy Elliott na hitu One Minute Man a Jermaine Dupriho doplnil v songu Welcome To Atlanta.
V prosinci 2001 se na trh dostává další Ludovo album Word Of Mouf, za toto album je nominován ve dvou kategoriích na cenu Grammy.Word Of Mouf se dostane na 3. místo v Billboard Album chart v USA. Mezi největší hity, které album přineslo patří: Area Codes (feat. Nate Dogg), Rollout (My Business), Saturday Night (Oooh oooh) nebo Move Bitch. Kromě hudby láká Ludacrise také svět filmu takže se objevuje ve filmu The Wash (Myčka).
V následujícím roce Luda spolu se svou crew Disturbing Tha Peace vydávají album Golden Grain. Na jaře už je album Word Of Mouth 2 krát platinové a Back For The First Time dokonce 3 krát platinové. V létě Ludacris absolvuje Anger Management Tour spolu s Eminemem, Xzibitem a Papa Roach. Díky svému úspěchu dostane nabídku účinkovat v reklamě na Pepsi. To se, ale nelíbí konzervativnímu moderátorovi Billovi O'Reillymu z Fox News Channel. Rozjede proti Ludovi očerňující kampaň a kritizuje limonádový gigant za spolupráci s ním. Podle O'Reillyho je Ludacris Gangsta rapper, který propaguje násilí, drogy, ponižování žen a mluví sprostě. Pepsi následně na to kampaň s Ludou zrušila. Ironické je, že za nedlouho Pepsi oznámila, že kampaň převezme Ozzy Osbourne s rodinou, kteří slovy F..k nebo S..t rozhodně nijak nešetří a O'Reilly byl dokonce později obviněn svou kolegyní ze sexuálního obtěžování. Podivné jsou i některé jeho názory na ženy. Hip-hopová scéna a obzvlášť Afro-Americká komunita za tím vidí silný rasistický podtext. Po nátlaku Ludových fanoušků, kteří hrozili bojkotem se Pepsi rozhodla věnovat finanční příspěvek Ludacrisově charitativní organizaci Ludacris Foundation. Ludacris k tomu řekl: "Myslím si, že O'Reilly je rasista a pokrytec. Podle lidí z Pepsi jsem asi horší než Osbourneovi a to je fakt šílený." Negativní dopad na Ludovu kariéru tyto události ale neměli a tak v ještě téhož roku se stává i album Word Of Mouf 3 krát platinovým.
V roce 2003 se Ludacris vrací na filmové plátno ve filmu 2Fast 2Furious, kde si zahrál pořadatele pouličních závodů. Zároveň se podílel i na soundtracku k filmu. V říjnu vychází Ludovi další album Chicken And Beer, které se za první dva týdny v USA prodalo 429.000ks a v listopadu je již platinové. Název alba vybral Luda proto, že prý podle svých slov jí kuře minimálně 2 krát denně a alkoholickým nápojům je velmi nakloněn. Na albu Chicken And Beer se objevují songy Stand Up, Diamond In The Back, P.Poppin, Teamwork, Splash Watterfalls nebo Blow It Out.
Rok 2004 Ludacris zahájil spoluprácí s Usherem a Lil Jonem na singlu Yeah, následovalo turné s Chingym a účast na soundtracku k filmu Shark Tale (Příběh žraloka). Album Chicken And Beer se stalo 2 krát platinovým. Ludacris se objevil na Ciařině LP Goodies v písni Oh. V prosinci Ludacris vydává u Def Jam South v pořadí již čtvrté album pod názvem The Red Light District. Nabízí se otázka proč někdo pojmenuje svoje album po nechvalně známém centru drog a sexu v Amsterdamu. Luda k tomu říká: "Myslím, že by umělec měl lidem s každým novým albem přinést něco nového, něco, co o něm ještě nevěděli. Je mi jasné, že první na co lidé myslí když to slyší je Red Light District v Holandsku, ale já jsem to použil jako celkový přístup. Člověk se od všeho oprostí a může si dělat to co chce. Jsem na tomhle albu osobnější než kdy před tím. Mluvím o všem, o pocitech, penězích a mém životě." Neznámější songy z alba jsou Get Back, Number One Spot nebo Pimpin' All Over The Word (feat. Bobby Valentino).
Na začátku roku 2005 se album The Red Light District stává platinovým, Ludacris získává Grammy v kategorii Best Rap/Sung Collaboration za Yeah s Usherem a Lil Jonem a zahrál si v dramatu Crash, spolu se Sandrou Bullock, Mattem Dillonem nebo Terrencem Howardem. V srpnu Ludovo video Number One Spot vyhrálo v kategorii Best Rap Video na MTV Video Music Award. Album Red Light District se stává 2 krát platinovým. Ludacris dostává také cenu v kategorii Coolest Collabo na Third Annual Vibe Awards. Vydává DVD The Red Light District, které obsahuje materiál natočený v Amsterdamu, rozhovory, vystoupení, videoklipy ale také Ludovy návštěvy nočních klubů a weed coffees. Dalším filmem, v kterém je Ludacris k vidění je Hustle and Flow, zahrál si zde rappera jménem Skiny Black. Dokonce propůjčil svůj hlas jedné z postav v animovaném filmu Lil'Pimp. Koncem roku vychází v pořadí druhé album Ludacrisově crew Disturbing Tha Peace pod názvem: Ludacris Presents Disturbing Tha Peace. Prvním singlem je píseň Georgia, která vznikla volně podle originálu Raye Charlese Georgia On My Mind a kromě Ludacrise a několika členů DTP se na ní podílí i Jamie Foxx.

Libi se vam song Hands Up od Lloyda Bankse???

8. listopadu 2006 v 22:15 | dirty man |  Ankety
HLASUJTE V ANKETE!!!

Lloyd Banks-Hands Up

8. listopadu 2006 v 22:09 | dirty man |  videa k přehraní
song z noveho alba Rotten Apple od Lloyda Bankse,nevim jak se vam to bude libit,ale podle me je to docela shit !!!!!!!!NENI TO PROSTE RAP ALE G-UNIT SRACCC!!!!!!!!!Lil Jon-životopis

1. listopadu 2006 v 17:05 | dirty man |  životopisy
Jonathan Smith spíše známý jako Lil'Jon je americký rapper, producent a průkopník hudebního stylu CRUNK (směs jižanského hip hopu a bass muziky). Narodil se v Atlantě, ve státě Georgia v roce 1970. Je absolventem Douglasské střední školy v Atlantě, pracoval jako DJ. Založil vlastní crew: LIL'Jon & East Side Boyz.
Lil Jona objevil Jermaine Dupri a nabídl mu spolupráci s labelem So So Def kde pracoval jako A&R (artist and repertoire). Zpočátku se objevoval v rádiu V103 a dělal remixy pro Ushera, Too Short, Xscape a Total. Pod So So Def Records byl mezi lety 1993 a 2000.
V roce 1996 začal spolupracovat s Lil' Bo a Big Samem, dohromady tvoří již zmíněnou crew East Side Boyz (dále jen ESB). S ESB společně vydali alba Get Crunk a Who U Wit, obsahující stejnojmennou skladbu Who U Wit, která se stala jakousi "hymnou atlantských klubů" a během roku se chytla ve všech jižanských klubech. DJ Smurf řekl: "Vše co řekneš nebo uslyšíš o Crunku má co dočinění s Lil Jonem."
Who U Wit značně ovlivnil cestu kudy se Crunk dál ubíral. ESB se vrátili s albem Put YourHood Up v roce 2001. Toto album vyvolalo bouřlivou diskusi kvůli svému obalu. Jeden z největších hitů z Put Your Hood Up "Bia Bia" (feat. Ludacris, Too Short, Chyna Whyte) se stal největším hitem všech amerických klubů a jednou z 20 nejstahovanějších MP3.
V roce 2002 Lil Jon a ESB vydali své průlomové album King Of Crunk, které se stalo jedním z nejprodávanějších toho roku. Pilotní singl "I Dont Give a Fuck" (feat. Mystakal & Krayzie Bone) opět vnikl do všech klubů po cele Americe a sklidil velký úspěch. Pak následoval další singl a to Get Low, který je i v soundtracku ke hře Need For Speed-Underground. V roce 2003 vyšlo CD&DVD "part II" které obsahovalo remix "Get low" ( feat. Busta Rhymes, Ying Yang Twins & Elefant Man). Lil Jon se mimo jiné objevil ve snad nejznámějším tracku od Ying Yang Twins - Salt Shaker.
V tom samém roce požádal o spolupráci Lil Jona R&B zpěvák Usher. Z této spolupráce vznikl nejhranější hit, který obsazoval nejvyšší příčky světových hitparád několik týdnů: Usher feat. Lil Jon & Ludacris - "Yeah!". Tento sing použil známý americky bavič Dave Chapelle ve své show ( Chapelle's show) kde ukazuje momenty z Lil Jonova života (Moment of Lil Jon's Life). Lil Jon je známý tím, že k vyjádření mu stačí tři slova: OKEY!!!! WHAT?!?!YEAH!! A toho se chytil právě Dave Chapelle.
V roce 2004 Lil Jon produkoval další 2 hity roku. Jedním z nich je "Goodies" (feat. Petey Pablo) od mladé nastupující R&B zpěvačky Ciary, která je spíše brána jako "princess of a crunk". Druhý hit, na kterém se v tomto roce Lil Jon podílel, byl "Freek A Leek" od rappera Petey Pablo.
Pak následovalo další album - Crunk Juice. Na tomto albu se podíleli známí rappeři a producenti jako např.: Lil Jonův chráněnec Lil Scrappy a Hagon, velký producent Rick Rubin, Ice T, Ice Cube, Timbaland, Ludacris a další. Dvoj CD Crunk Juice obsahuje remix hitu od Daddy Yankees- Gasonlina, parodie na Chapelle's show a Chris Rocka.
Lil Jon v tomto roce také spolupracoval se skupinou KORN na tracku "Twisted transistor". Ve videu k tomuto songu nahradili členy této nu-metalové formace rappeři Snoop Dogg, Xzibit, David Banner a Lil Jon.
V červnu 2005 Ashton Kutcher napálil Lil Jona když nastupovat do letadla mířícího do Las Vegas. Kutcher nastražil do letadla herce, aby oznámil Lil Jonovi, že letadlo ve kterém se právě nacházejí letí do Ekvádoru. Lil Jon se zhrozil a zmatkoval. Po chvíli mu prozradili, že byl napálen Kutcherem. Později v jedné show Lil Jon vtipkoval: "Nemůžete si střílet z krále Crunku!!"
Lil Jon se objevil také ve videohře Tony Hawk's American Westeland.
V únoru 2006 oznámil, že už jednou pro vždy musí vyřešit spory uvnitř TVT. Lil Jon se chystá vrátit do "práce". Práce- tím myslí práci na svém prvním sólovém albu Crunk Rock, které by mělo vyjit ještě v roce 2006.
Lil Jon je ženatý od 29.11.2004. Malý obřad se konal v Puerto Ricu. Mezi hosty byli např.: Snoop Dogg nebo Usher. Celkem se sešlo kolem 80 lid

Mobb Deep v Praze!!!!

1. listopadu 2006 v 16:51 | dirty man
Datum: 10.12.2006
Místo konání: Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Předprodej vstupenek v síti Ticketpro a Boombap shop od 1.11.2006:
Cena předprodeje do 10.11.2006: 490,- Kč plus poplatek
Cena předprodeje do 10.12.2006: 590,- Kč plus poplatek
Cena na místě 10.12.2006: 690,- Kč plus poplatek
pro připomenuti: