Září 2006

Pro ty co jim neslo stahnout PSH!!!!!!

27. září 2006 v 15:11 | dirty man |  Download
pro ty co jim neslo stahnout album PSH-Rap'N'Roll
tak tady mate novej odkaz:STAHOVAT

Young Buck zakládá vlastní label, bude se jmenovat Cashville Records

23. září 2006 v 10:50 | dirty man |  G-UNIT
Nejmladší člen G-Unit, tedy vlastné náhrada za Tonyho Yaya, který byl ve vězení, Young Buck zakládá vlastní label s názvem Cashville Records. Jak jistě víte, stylem Younga Bucka je Dirty South; vymyslel dokonce i svoji frakci G-Unit South, avšak těd zašel až tak daleko, že otvírá vlastní label. Připomínám, že toto ještě žádný ze členů G-Unit neudělal.
"50 is so much in support behind what I'm doing as far as establishing my own label Cashville Records," Buck told SOHH.com. "He's totally behind me with it cause I think what he's doing is wanting to put me in a lane to get where he got G-Unit Records out so he can fade totally away from this shit. I think 50 fin to just...he wants to build my label up to where G-Unit Records is at and he's through with rapping, period."
"Cashville is under the right one, who is under the right bill and the right check. At the end of the day the check thing ain't really the whole key with me and what I'm trying to do with my label, I'm more concerned with having the right foundation and being around the right people. I'm in the middle of negotiating with a lot of different labels with what I got with my label," the Nashville rep explained.

"G-Unit South is the movement. If Interscope comes along and brings everything to the table then that's where Cashville Records will be. But at the end of the day, if Def Jam got it, Universal or Atlantic, that's where we gon go. I'm just looking for the best opportunity and the best deal for me and my company as a whole."

Na závěr bych dodal, že Young Buck zůstává nadále členem G-Unit, i když jeho nový label už nebude pod G-Unit Records.

Tony Yayo-životopis

17. září 2006 v 17:22 | dirty man |  životopisy
Marvin Bernard se narodil 31. března roku 1978 v černošské čtvrti Jamaica Queens v New Yorku. Tam také začala jeho pověstná kariéra. Jeho život je ale protkaný více negativními věcmi než těmi pozitivními. A jak se vůbec spřátelil s ostatními členy G-Unit? Setkání s Young Buckem, prvním, koho potkal po 50 Centovi, bylo dramatické. Namířil zbraň proti tehdy ještě neznámému Buckovi a touto unáhlenou bezstarostností přitahoval dospívajícího 50 Centa k sobě, když se pronásledovali v Southside, v Queensu. Dostat oba na roh Jamiaci byla šance setkat se tváří v tvář. Yayo říká: "50 ve mně viděl, že žiju pro rap, takže jsme spolu spolupracovali, rapovali, tudíž to byl normální přátelský vztah," říká Tony, zbožňující velikány jako např. Big Daddy Kane nebo Kool G Rap. "Takže jsme začali pracovat dohromady na ulici a pak, když začal 50 brát rap víc vážně, osamostatnil mě, protože ví, že jsem vybíravý a jen tak s nikým bych nespolupracoval."
V polovině 90. let, když 50 Cent vpadl do rapového průmyslu spolupracující s Jam Master Jayem, Yayo se dostal svým rapováním až k soudu. A právě v této době, kdy Yayo 50 Centa nejvíce potřeboval, byl postřelen nechvalně známými 9 ranami. Ale Yayo ještě spolu s Lloydem Banksem brali tuto zdánlivou tragédii jako triumf. "Hned jak se 50 Cent zotavil a vrátil, okamžitě jsme šli pracovat do studia," říká Yayo, který loajálně hrál jeho pozici navzdory patrně nepřekonatelné opozici proti nim. "A to byl podnět k tomu, abychom dali dohromady G-Unit. Tady je celé vysvětlení, proč vlastně existujeme." Trio šlo do války s těmi, kteří měli strach o to, aby jim neukradli fanoušky a kvůli spoustě dalších důvodů. Ale během léta 2002, když se vše začalo dávat dohromady, Yayo byl postřelen v sousedství v Queensu. Yayo se vykašlal na obžalobu a zakázal si uzavřít se do sebe, místo toho nahrával s G-Unit písničky a jako jeden z originálních členů G-Unit se také podílel na turné. Dělal hosta na 50 Centově albu Get Rich Or Die Tryin´, které bylo 11krát platinové. Uzavřel blízké vztahy s Dr. Dre a Eminemem, kteří byli nedílnou součástí na jeho albu.
A jaké má vztahy se členy G-Unit? "Nejraději mám Bucka a Bankse, protože zaujali svými deskami, takže jsme si dost podobní. Jen já jsem ale obdržel bonus z cd G-Unit, protože oni ví, že to pro mě bylo moc důležité." Yayo se též podílel na albu The Game, několikrát účinkoval v písničkách i na albu 50 Centa.
Zajímavý vliv měl Tony i na vývoj písně Candy Shop. Napsal ji dříve než 50 Cent pod názvem So Seductive. Ovšem pak svolil 50 Centovi, aby ji přejmenovali na Candy Shop a 50 ji měl pod svým jménem. Proto se na začátku říká So Seductive. A co se týče jeho alba, je to také jedním v pořadí z osobních deníků, kde chce vysvětlit, že je schopen stát i na vlastních nohou, i přesto, že začátky byly velmi podporovány Eminemem nebo 50 Centem. "Všechny věci, se kterými se na mém albu setkáte, jsou ty, které jsem viděl nebo udělal. Nejsou to fakta, ale skutečnosti. I název mluví za sebe: Thoughs of A Predicate Felon - Myšlenky uvězněného zločince.


Vzkříšení Tupaca!!!!!

8. září 2006 v 17:50 | dirty man

Dne 13.9. 2006 v 16:03 (14.9. 2006 v 1:03 našeho času) to bude přesně 10 let od tragické "smrti" Tupaca. Mnoho fanoušků věří a doufá, že se Tupac po deseti letech schovávání vrátí jako Makaveli a všem ukáže, zač je toho loket.Nadcházejícímu datu se přizpůsobily i stránky na adrese www.tupac.cz! Celá hlavní strana byla upravena tak, aby do ní šlo snadno vkládat veškeré novinky a informace ohledně plánovaného návratu Tupaca. Bedlivě monitorujeme všechny zahraniční servery.Sledujte web Tupac.cz a buďte s námi u vzkříšení legendy po deseti letech. Když naše srdce bije, řve Thug Life!