Srpen 2006

50 Cent byl zažalován za ublížení na zdraví

30. srpna 2006 v 17:19 | dirty man |  G-UNIT
Ač se tento incident stal v roce 2004, až dnes se bude řešit u soudu. V květnu roku 2004 stříkal 50 Cent na koncetě po publiku vodu z lahve, kterou jim nakonec ze scény hodil dolů. Jistá Donna DeJesus (nyní 25 let) si to nenechala líbit a lahev hodil zpět na scénu. Za normálních okolností by se nic nestalo, kdyby ona láhev netrefila Fiftyho do obličeje. Ten seběhl s ochrankou a dvěma policisty dolů, onu vinice chytnul, a když ho její kamarádka žádala, aby jí pustil, protože musí podstoupit operaci kolena, dal proviněné pěstí.

Přesně o rok později - tedy v květnu roku 2005 - se 50 Cent se soudem domluvil, že za prominutí této věci se bude po dva roky podrobovat zkoušce na drogy a bude chodit na kurz sebeovládání.

Ona žena na něm chce vysoudit neznámou finanční částku.

Historie grillz - několik teorií

26. srpna 2006 v 13:39 | dirty man
Druhá teorie: Názor, že první, kteří si pohrávali se zlatými zuby byli ze špinavého jihu je vlastně součástí názoru, že všechno černé muselo začít na jihu (což je z velké části pravda). Původně nešlo přímo o grillz, jak je známe dnes. Jejich dnešní podobu mají na svědomí až soudobí rappeři, kteří původní "grillz" dostali na úplně jinou úroveň.

Dnešní grillz jdou vlastně kovové "kryty" zubů, které mohou být posázeny diamanty a jinými kameny. Podle materiálu, drahokamů a počtu zubů, které mají pokrývat se cena pohybuje od 50$ až do několika tisíc. Dřívější grillz se nedaly lehce odstranit a zahrnovaly úpravy zubů, aby na ně mohly být nasazeny. Dnešní grillz vyžadují pouze dentální formu, na které drží kov a kameny.

Kanye West-životopis

26. srpna 2006 v 10:32 | dirty man |  životopisy
Kanye West se narodil 8. července 1977 v Atlantě (Georgie). Je americký hudební producent a rapper, který žije v Chicagu (Illionois).
Zprvu ho nejvíce proslavilo produkování hitových singlů pro umělce: Alicia Keys, Jay-Z, Ludacris. Kanye také dlouhou dobu pracoval na svém sólovém albu, ale jeho vydání znovu a znovu odkládal. V říjnu 2002 měl Kanye těžkou autonehodu, při které se mu přelomila čelist na třech místech. Několik týdnů po schůzce se smrtí, Kanye ještě se sdrátovanou pusou, začíná nahrávat píseň "Through The Wire" (něco jako "Přes dráty"), popisující svou málem smrtící autonehodu. Track "Through The Wire" nasamploval z klasického tracku ChakaKhana "Through The Fire". Tato píseň se nakonec stala v roce 2004 jedním ze stěžejních tracků Kanyeho alba "The College Dropout", vydaným společností Roc-a-Fella Records. Album se dočkalo téměř okamžitě úspěchu , protože Kanye má naprosto nezaměnitelný jedinečný styl, který v sobě nese prvky klasického soulu a R&B a má také úžasné smysluplné texty, které splňují všechny předpoklady pro hudební proud dnešní hudby.
West často spolupracuje s rapperem jménem Twista a podílel se na dvou jeho peckách "Overnight Celebrity" a "Slow Jamz", v které je zároveň i host Jamie Foxx. Tato píseň obsadila první místo na Billboard Hot 100 Singles Chart. Kanye se dále objevil na singlu "Talk About Our Love" od zpěvačky Brandy a zaznamenal další spolupráce s autory jako Dilated Peoples, Talib Kweli, Mariah Carey a John Legend.
V roce 2004 se Kanye objevil v televizním programu Punk´d (americká televizní show na MTV ve stylu Skryté kamery), kde ho Ashton Kutcher nachytal, že mu Los Angeles Film Commission stáhla z vysílaní jeho hudební videoklip o Ježíši.
V roce 2005 se Kanye West stal nejvíce nominovaným umělcem za rok 2004, když obdržel 10 nominací na Grammy Awards. Dostal dvě nominace v kategorii Album roku, jednu za album The College Dropout, jednu za spolupráci na albu "The Diary of Alicia Keys" zpěvačky Alicie Keys. Také dostal nominaci za práci s populární zpěvačkou Janet Jackson a nominaci za její singl "I Want You", který byl nominován za Nejlepší ženský hlasový R&Bvýkon.West byl producentem tohoto singlu.
Na předávání 47. Annual Grammy Awards získal ocenění za nejlepší albuma za nejlepší rapové album "The College Dropout", jeho singl "Jesus Walks" vyhrál cenu za nejlepší rappový song. Poněkud překvapivě Kanye Westnevyhrál cenu za nejlepší talent roku (cenu vyhrál Maroon 5). To bylo pro Westa velké zklamání, protože i v roce 2004v American Music Awards mu cenu vyfoukla Gretchen Wilson.
West také mimo jiné začal s vlastní sítí s oblečením. Když Kanye dosáhl vysněného uznání, že jeho hudba je dobrá, tak nastal čas, aby také realizoval další platinové album "Get Lifted", tentokráte však svému pianistovi John-u Legend-ovi. Jeho nahrávací společnost vydala alba umělcům jako: Common, Keyshia Cole, GLC, Consequence a Farnsworth Bentley.
Kanye West aktuálně dokončil své druhé album "Late Registration", které by mělo vyjít 12. července 2005. Kanye již také vypustil do světa první singl "Diamonds" z jeho nového alba. Singl je určen pro nový film o Jamesu Bondovi, který již brzy uvidíte v našich kinech. Film se bude jmenovat "Diamonds Are Forever"
Co více říci na závěr? Kanye je můj oblíbený zpěvák a na jeho "Late Registration" se velice těším, protože jeho první album "The Collage Dropout" bylo úplně super. Doufám, že se mu také tak povede. Ještě bych chtěl doporučit všem album od Johna Legenda, které je též úžasné. Jeho album je mix všech stylů a vzniklo z toho něco dokonalého. Můžete zde slyšet hip hop, R&B, Soul i Gospel.

Rychle a Zbesile:Tokijska Jizda

22. srpna 2006 v 22:24 | dirty man |  Filmy
Ryhle a zběsile - Tokijská jízda (Fast and the Furious - Tokio drift)

Akční / Krimi / Thriller
USA, 2006, 104 min

Režie: Justin Lin
Hrají: Lucas Black, Brandon Brendel, Zachery Ty Bryan, Nathalie Kelley, Brian Tee, Bow Wow

http://www.csfd.cz/film.php?top=1&id=220914

Film:

http://rapidshare.de/files/25629542/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part1.rar.html
http://rapidshare.de/files/25631671/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part2.rar.html
http://rapidshare.de/files/25633776/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part3.rar.html
http://rapidshare.de/files/25635966/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part4.rar.html
http://rapidshare.de/files/25638717/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part5.rar.html
http://rapidshare.de/files/25641977/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part6.rar.html
http://rapidshare.de/files/25644500/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part7.rar.html
http://rapidshare.de/files/25615410/Rychle_a_zb_sile_3_-_Tokio_drift.part8.rar.html

Titulky

http://rapidshare.de/files/26571446/mvn-tfatftdts.rar.html
nebo
http://www.share.am/dl/669682849/mvn-tfatftdts.rar
nebo
http://www.sendspace.com/file/txjhn3
nebo
http://nahraj.cz/show.php?key=46387-42c9d[/u][/i]

Dr.Dre-životopis

20. srpna 2006 v 14:50 | dirty man |  životopisy
Dr. Dre udával v rapu tón už koncem osmdesátých let, kdy působil v N.W.A. Stál u zrodu gangsta rapu, kterému dal prostor na vlastním labelu Death Row, a dokázal jej masově prosadit i díky svému sólovému albu The Chronic. Organizační práce, stejně jako soudní spory mu však zabraly tolik času, že na novou desku si museli fanoušci počkat celých sedm let. Album s prorockým názvem 2001 ukázalo, že Dr. Dre patří stále ke klíčovým osobnostem scény, která určuje směr vývoje. Dr. Dre klade důraz na hudební složku, která v rapu stála vždy trochu v pozadí, text byl vždy důležitější, než co hraje DJ. Ani Josef Chuchma by však nemohl v případě alba 2001 uplatnit svůj názor, že rap není hudba. Text sice je dominantní, ale Dr. Dre věnoval stejnou pozornost i hudbě. Ani jednou nevyužil samplů z funkových nahrávek, jak bývá zvykem. Hudba k albu je autorská, bez opakujících se zasmyčkovaných samplů, pročež je doprovod mnohem průzračnější. I když mají všechny skladby nezvyklou a zvláštní náladu, neztrácejí hiphopový charakter. Ten jim dává automatický bubeník a velmi často basová linka, díky níž neztrácejí na hutnosti. Hudební doprovod však povyšují zejména vyhrávky kytary Seana Cruseho. Díky němu a elektronicky upravovaným perkusím Taku Hirana je Bitch Niggaz zajímavá a originální i z čistě hudebního hlediska. Mimořádně zdařilé však jsou i XXplosive a The Next Episode, stejně jako Murder Ink. O originalitě Dr. Dre svědčí skutečnost, že opět šel svou cestou, nekopíroval přístup RZA, libujícího si v elektronice a opomíjejícího basovou linku, ani z jazzu čerpajících The Roots. Pročistěnost doprovodu nevadí, protože Dr. Dre se podobně jako jeho chráněnec Snoop Doggy Dogg, který na albu hostuje podobně jako Eminem a Hittman, odklonil od militantního gangsta rapu. Ne snad, že by začal kázat slovo boží, ale k agresi už nevyzývá, jen popisuje její důsledky. Přece jen už je otcem... Závěr desky se skladbami Bang Bang a zejména The Message má dokonce docela blízko ke střednímu proudu, což je dáno i výrazným podílem ženského vokálu. Možná se bývalý zlý muž, noční můra Ameriky, už pomalu přizpůsobuje a mění v uhlazenou hvězdu. 2001 není nebezpečně výbušná deska, podněcující rebely, to ale nic nemění na tom, že přináší výborný rap prostý všech klišé, který umocňuje nezvykle dobrá hudba.Ice Cube-životopis

16. srpna 2006 v 17:35 | dirty man |  životopisy
Rapper, herec a režisér O'Shea Jackson alias Ice Cube se narodil 15.6.1969. Od mala vyrůstal ve čtvrti South Central v Kalifornském Los Angeles. Na střední škole začal psát texty. Narazil na kamarády Eazy-Eho a Dr.Dreho.
Dali dohromady jednu z nejkontroverznějších skupin a to N.W.A, rozepsaně "Niggaz With Attitude". Nakonec ve skupině nechyběl ani člen World Class Wreckin' Cru DJ Yella nebo Arabian Prince. Jak už všichni víme, tohle seskupení dělalo ke konci 80. let opravdový randál. První desku v roce 87 pojmenovali "N.W.A. and The Poose. " Tento rok doplnil skupinu člen MC Ren.
Cube pokračoval v čele s N.W.A. a ke konci roku 1988 vydali jednu z největších klasik v historii rapu - "Straight Outta Compton", které se prodalo kolem 3 miliónů nosičů. Ice Cube vystupoval v nejžádanější písničce na albu nazvané "Straight Outta Compton. " K tomuto tracku byl natočen klip. Další skladba "Fuck The Police" napovídá, že se N.W.A. s policií moc rádo nemá.
19.6.1989 byli členi N.W.A. zatčeni za veřejné rappování songu "Fuck The Police" na jevišti. Aby toho nebylo málo, koncem tohoto roku obdržela jejich nahrávací společnost Ruthless Records dopis od FBI. V něm se psalo, že už by se podobné songy jako "Fuck The Police" neměly nahrávat. I přes obrovskou slávu N.W.A., Ice Cube skupinu opouští v roce 1990 a vydává se vlastní cestou. Důvodem byly osobní a finanční neshody.
S Da Lench Mob a the Bomb Squad Cube nahrál svůj první sólo debut - "AmeriKKKa's Most Wanted, " na kterém posluchači našli 23 tracků. Zajímavostí je, že byl nahraný v New Yorku. Album se stalo po dvou týdnech zlaté. Ještě v tom samém roce vychází EP "Kill At Will. " Cube výrazně pomohl rapperce Yo-Yo s jejím albem nesoucím název "Make Way for the Motherlode. " Připadla mu tady funkce producenta.
Potom si Cube zkusil jaké je to stát před kamerou. Představil se ve filmu "Boyz N the Hood" v roli jménem "Doughboy."
V roce 1991 si Cube připravil druhé album "Death Certificate, ". Bylo o poznání více vulgární a agresivní než předchozí. Album bylo tématicky rozděleno na "Death Side" (pohled na to, kde jsme dnes) a "Life Side" (pohled na to, kudy by jsme měli jít). Song "Black Korea" lidé odsuzovali kvůli údajnému nabádání k rasismu. V ostatních písních Cube hodně kritizuje politiky a na závěr v bonusové skladbě "No Vaseline" dissuje managera N.W.A. Jerryho Hellera. I přes to se "Death Certificate" stalo podle mě zaslouženě platinovým. V roce 2003 album vyšlo znovu spolu s dalším trackem z roku 1991 - "How to Survive in South Central," který se do určité doby nacházel na soundtracku k filmu "Boyz N the Hood."
Píše se rok 1992 a Ice Cube znovu přichází s novou věcí - albem nahraným tentokrát v jeho rodném L.A. Neslo název "The Predator" a debutovalo na prvním místě v žebříčku Pop a R&B. Pro zmiňované CD si Cube připravil hodně beatů ve stylu G-Funku (Gangsta Funk). To se samozřejmě odráželo na jeho úspěšnosti. Nachází se zde do dnes posloucháné megahity "Today was a Good Day" a "Check Yo Self (remix)." K obou těmto písním byl natočený klip, který měl dvě části, každý song obsahoval jednu část. Ve finále na sebe klipy dějově navazují. Cube se za toto album dočkal 5x platinového ocenění.
Po veleúspěchu CD "The Predator" to šlo s fanouškama Cuba z kopce. Přesto v roce 1993 vydává "Lethal Injection."V této době hip hopu vládl sám Dr.Dre a rappeři z G-Funk éry hrdého západu. Netrvalo dlouho a "Lethal Injection" se opět stává multiplatinovým a velice oblíbeným. Ice Cube si po čtyřech multiplatinových albech a jednom EP dává pauzu a vypomáhá svým kamarádum ve featuringu.
Mezi prvními byli kamarádi Da Lench Mob s jejich debutovým albem "Guerillas In Tha Mist." Ty zná v Čechách opravdu malá menšina lidí, ale jejich album opravdu stojí za to. Spíše jste se mohli se songem od Da Lench Mob setkat ve hře "GTA: San Andreas." Zde se píseň jmenuje stejně jako album. Další byl na řadě Kam - "Neva Again". Okolo roku 1993 měl Cube featuring na albu od 2Paca - "Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z." Později nahrál track "Natural Born Killaz" s Dr.Dre. V klipu jste mohli zahlédnout 2Paca, na konci s odstřelovačkou.
Ice Cube se stejně jako 2Pac či Dr.Dre zapletl do beefu s bývalým kamarádem jménem Kam. Kam nahrál song "Whoop Whoop," který jakoby nabádal ke krádeži Ice Cubova řetězu Westside Connection. Ačkoli později spor ukončili, už spolu nikdy nespolupracovali.
Další neshody měl se Cypress Hill. Ti ho obvinili za krádež beatů a textů, které podle nich použil v soundtracku ke svému filmu "Friday." Těžko říct co je na tom pravdy, ale Cypress byli přesvědčeni, a tak nahráli diss track
"No Rest For The Wicked." Ice Cube jim odpověděl skladbou "King Of The Hill," a na to Cypress s "Ice Cube Killa."
Westside Connection:
V roce 1996 se začalo v Hip Hopu vytvářet přechodné stádium mezi West Coast Funk Hip-Hop a East Coast pop rap. Ve stejném roce přichází skupina Westside Connection založená Ice Cubem, kde mezi členy ještě patří Dumb C a Mack 10. WC rázem vypouštějí debut "Bow Down."
Takhle Ice Cube popisuje HH v roce 96: "It was just time to be hard-core and not be so damn soft all the goddamn' time. The mixture of R&B is killing the music."
Ice Cube nesouhlásí s tím, jak R&B uhrnuje Rap stranou a všichni změkli. Ale fandové West Coast si při poslechu "Bow Down" určitě přišli na své,. Album slavilo opravdové uspěchy, především díky tomu, že zůstali opravdoví. Na to v roce 1998 Ice Cube vydává dlouho očekávané CD "War & Peace Volume 1." Druhá část "War & Peace Volume 2."byla vydána až v roce 2000. Na CD se samozřejmně objevili i Westside Connection a starší hvězdy jako Dr.Dre nebo další člen N.W.A. - MC Ren.
Až v roce 2004 se Westside Connection vrátili zpět s druhým albem "Terrorist Threats." Opět se vypodařilo, ale skupina se rozchází. Po malé pauze se Ice Cubův singl "You Can Do It," kde měl featuring Mack 10 a Ms. Toi vyšplhal na druhé místo v Anglickém žebříčku. V únoru Ice Cube oznámil datum nového alba "Laugh Now, Cry Later" na 06.6.2006, které má vyjít pod jeho nahrávací společností "Da Lench Mob Records."
Na závěr si můžete přečíst filmografii a diskografii této West Coast legendy.
Diskografie:
· Straight Outta Compton (1989) - 2x Platinové
· AmeriKKKa's Most Wanted (1990) - 3x Platinové
· Kill At Will (1990) - EP
· Death Certificate (1991) - 2x Platinové
· The Predator (1992) - 5x Platinové
· Lethal Injection (1993) - 4x Platinové
· Bow Down (Westside Connection) (1996) - 3x Platinové
· Terrorist Threats (Westside Connection) (2003) - Zlaté
Filmografie:
· Boyz N the Hood (1991) jako "Doughboy" Darin
· Trespass (1992) jako "Savon"
· The Glass Shield (1994) jako "Teddy Woods"
· Higher Learning (1995) jako "Fudge"
· Friday (1995) jako "Craig"
· Dangerous Ground (1997) jako "Vusi Madlazi"
· Anaconda (1997) jako "Danny Rich"
· The Players Club (1998) jako "Reggie"
· I Got the Hook Up (1998) jako "Gun Runner"
· Three Kings (1999) jako "SSgt. Chief Elgin"
· Thicker Than Water (1999) jako "Slink"
· Next Friday (2000) jako "Craig"
· Ghosts of Mars (2001) jako "James 'Desolation' Williams"
· All About the Benjamins (2002) jako "Bookum"
· Barbershop (2002) jako Calvin "Palmer"
· Friday After Next (2002) jako "Craig"
· Torque (2004) jako "Trey"
· Are We There Yet? (2005) jako "Nick Persons"
· xXx: State of the Union (2005) jako "Darius Stone"

50 Cent & Young Buck zatčeni ! ! ! !

15. srpna 2006 v 15:21 | dirty man |  G-UNIT
Oba dva rapeři byli obviněni z nelegálního držení zbraní.
50 Cent a Young Buck byli oba zadrženi v New Yorku a každý z nich má na krku 2 obvinění týkající se nelegálního držení zbraní ze 13. srpna 2006.
50 Cent (Curtis James Jackson - 31 let) a Young Buck (David Brown - 25 let) měli jejich Lexus zaparkovaný na zákazu stání před pouliční nightclubem 187.
Policie si proto na dané auto posvítila a při prohlídce vozidla našli policisté 3 zbraně, 2 pistole a 1 Micro-Uzi. Všechny zbraně byli samozřejmě nabité a proto mají oba rapeři s ještě 3. členem posádky auta na krku dvojnásobné obvinění týkající z nelegálního držení zbraní.

Get Rich Or Die Tryin-download

11. srpna 2006 v 17:01 | dirty man |  Filmy

stahujte film z techto linku:
http://rapidshare.de/files/15418751/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part01.rar.html
http://rapidshare.de/files/15419584/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part02.rar.html
http://rapidshare.de/files/15420423/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part03.rar.html
http://rapidshare.de/files/15421209/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part04.rar.html
http://rapidshare.de/files/15422079/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part05.rar.html
http://rapidshare.de/files/15422359/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part06.rar.html
http://rapidshare.de/files/15423201/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part07.rar.html
http://rapidshare.de/files/15424054/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part08.rar.html
http://rapidshare.de/files/15424872/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part09.rar.html
http://rapidshare.de/files/15425705/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part10.rar.html
http://rapidshare.de/files/15426684/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part11.rar.html
http://rapidshare.de/files/15427727/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part12.rar.html
http://rapidshare.de/files/15428760/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part13.rar.html
http://rapidshare.de/files/15429795/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part14.rar.html
http://rapidshare.de/files/15417947/Get.Rich.Or.Die.Trying.DVDRiP.XViD-DEiTY.part15.rar.html

kod:Diekund

titulky:
zdeObal DVD Get Rich or Die Tryin' pro ČR

1. srpna 2006 v 18:55 | dirty man
Obal DVD k filmu Get Rich or Die Tryin' pro ČR nebude mít v titulu uveden originální název, nýbrž překlad českých distributorů - tedy Zbohatni nebo chcípni. Ve vyšší kvalitě zobrazíte přední stranu přebalu zde.
Zbohatni nebo chcípni! Skoro rok po premiéře je to tady
50 Centův autobiografický snímek Get Rich or Die Tryin' měl premiéru 31. října 2005. Během prvního pololetí roku 2006 se mělo rozhodnout, zdali v ČR půjde do kin, či rovnou na DVD. Ve Spojených státech vyšlo DVD v březnu a v naší vlasti jsme dle prohlášení distributora byly smíření s červnem, nicméně ani toto nevyšlo a po ukončení kontaktu s distributorem jsem byl přesvědčen, že film se České republiky ani netkne. K mému překvapení jsem ho však našel v nabídce jednoho českého e-shopu, se statusem připravuje se a s datem vydání, určeném na 23. srpna 2006. Takže jsem se přeci jen dočkali!

Snímek na český trh vstupuje skoro rok po v kinopremiéře s názvem Zbohatni, nebo chípni. Nic proti vůli distibutora, ale skutečný překlad Get Rich or Die Tryin' je Zbohatnout, anebo zemřít při pokusu o to... Je mi jasné, že filmový překlad vypadá jinak, česky se tento anglický název řekne velmi zdlouhavě, ale toto... Nemám slov. Nejlépe to vyřešili ve Francii, kde filmu dali název Zbohatnou, anebo zemřít.

Ku podivu zde bude český dabing, což nevím, jestli je zrovna vhodné k filmu takovémuto formátu, ale budiž. Lokalizace je tedy plná, takže máte na vyběr české titulky a anglický zvuk nebo kompletně český dabing.

Zde je oficiální popis:

Curtis "50 Cent" Jackson, jeden z nejuznávanějších raperů na světě, je hlavním hrdinou filmu.
Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil.

Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona.

Disk obsahuje:
Interaktivní menu; Přímá volba scén; Profily herců; Film o filmu; Upoutávky

Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky

Titulky: české, anglické, bulharské, hebrejské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, slovinské, srbské, řecké

Takže DVD bude volně prodejné 23. sprna a do videopůčoven poputuje již 14. sprna. Doufejme tedy, že až si pustíme dabing, nebudeme muset film nazvat Hluboce se styď, nebo zemři smíchy...