DMX si chce zmenit jméno!!!!

29. května 2006 v 18:08 | dirty man
Před vydáním nového alba "Year of the Dog, Again" DMX zvažuje, že se přejmenuje na 'the Dog'
Už od roku 1998, kdy se DMX proslavil svým "psím" rapem ho jeho fanoušci a přátelé začali nazývat "the Dog". Tohle jméno se ale může už velice brzy stát jeho oficiálním.

DMX se poslední dobou začíná velice zajímat o duchovnost a jak jí postupně stále více objevuje, přemýšlí o změně svého uměleckého jména, zároveň v tom ale nechce hledat nic složitého.

"Myslím, že to udělám již brzy, z duchovních důvodů", řekl DMX v reportáži MTV Europe ohledně přejmenování z Dark Man X. V rozhovoru se právě zmínil i o jménu the Dog, ale ještě si není jistý.

"Všechno je to kvůli tomu Dark Man"
, pokračuje DMX. "Protože když se na to podíváte z duchovního hlediska, o tom co nás učí Bible ohledně naší existence .... tak Dark Man asi pro mě nebude to pravé jméno."

DMXovo nové album Year of the Dog, Again se chystá vyrazit na prodejní pulty v srpnu a jeho nový single z alba "Lord Give Me a Sign" (produkce Scott Storch) je věnován právě jeho zamyšlení a cílu dostat se blíže k Bohu.

"Scott Storch je velice drahá záležitost... účtuje si 80,000 dolarů za jeden beat. Nechali jsme si od něj udělat beaty ke dvoum songům a on mi udělal třetí k Lord Give MeASign zadarmo. Je to trochu ironie, že potencionálně největší hit z alba je zadarmo. Na každém songu pak mám modlitbu nebo evangelium. Na tomto albu bude konverzace s Bohem nebo spíše poukázání na to, jak moc Boha miluju a co jsem pro něj schopen udělat... Máme už beaty hotové a co jsem slyšel, tak se jenom svezu po kvalitě. 'Lord Give Me A Sign' beat vlastně tvoří celý song a já jsem jenom udělal co musím."

"Tohle album bude trochu více zaměřené na hlubší pohled na mě jako člověka, na to kdo jsem a co dělám", dodává. "Na albu bude jeden takový song, jmenuje se "Life Be My Song" a je to dost šílený. Je to o tom, jak žiju."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ezzechiel ezzechiel | E-mail | 13. června 2006 v 19:31 | Reagovat

Ja som štastný že to konečne prislo

2 Bolek Bolek | Web | 30. ledna 2007 v 19:14 | Reagovat

Super web!!! Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama