Květen 2006

DMX si chce zmenit jméno!!!!

29. května 2006 v 18:08 | dirty man
Před vydáním nového alba "Year of the Dog, Again" DMX zvažuje, že se přejmenuje na 'the Dog'
Už od roku 1998, kdy se DMX proslavil svým "psím" rapem ho jeho fanoušci a přátelé začali nazývat "the Dog". Tohle jméno se ale může už velice brzy stát jeho oficiálním.

DMX se poslední dobou začíná velice zajímat o duchovnost a jak jí postupně stále více objevuje, přemýšlí o změně svého uměleckého jména, zároveň v tom ale nechce hledat nic složitého.

"Myslím, že to udělám již brzy, z duchovních důvodů", řekl DMX v reportáži MTV Europe ohledně přejmenování z Dark Man X. V rozhovoru se právě zmínil i o jménu the Dog, ale ještě si není jistý.

"Všechno je to kvůli tomu Dark Man"
, pokračuje DMX. "Protože když se na to podíváte z duchovního hlediska, o tom co nás učí Bible ohledně naší existence .... tak Dark Man asi pro mě nebude to pravé jméno."

DMXovo nové album Year of the Dog, Again se chystá vyrazit na prodejní pulty v srpnu a jeho nový single z alba "Lord Give Me a Sign" (produkce Scott Storch) je věnován právě jeho zamyšlení a cílu dostat se blíže k Bohu.

"Scott Storch je velice drahá záležitost... účtuje si 80,000 dolarů za jeden beat. Nechali jsme si od něj udělat beaty ke dvoum songům a on mi udělal třetí k Lord Give MeASign zadarmo. Je to trochu ironie, že potencionálně největší hit z alba je zadarmo. Na každém songu pak mám modlitbu nebo evangelium. Na tomto albu bude konverzace s Bohem nebo spíše poukázání na to, jak moc Boha miluju a co jsem pro něj schopen udělat... Máme už beaty hotové a co jsem slyšel, tak se jenom svezu po kvalitě. 'Lord Give Me A Sign' beat vlastně tvoří celý song a já jsem jenom udělal co musím."

"Tohle album bude trochu více zaměřené na hlubší pohled na mě jako člověka, na to kdo jsem a co dělám", dodává. "Na albu bude jeden takový song, jmenuje se "Life Be My Song" a je to dost šílený. Je to o tom, jak žiju."

Busta Rhymes-životopis

26. května 2006 v 14:27 | dirty man |  životopisy

Busta Rhymes přišel na svět svým rodičům s kořeny na Jamajce v roce 1972. Stalo se tomu v brooklynské čtvrti East Flatbush, odkud se o jedenáct let později přestěhoval na Long Island, kde také za pár let začal navštěvovat střední školu. Již v pubertálním věku se zhlédl v rapové hudbě a mezi jeho největší vzory v té době patřili kupříkladu Public Enemy či Eric B. & Rakim, žijící vlastně ve stejné části města jako mladý Busta. Se svými tremi spolužáky ze školy, jež si říkali Charlie Brown, Dinco D a Cut Monitor Milo, založil na konci osmdesátých let uskupení Leaders of the New School. Již jako náctiletí (Bustovi bylo v té době pouhých 17 let) se upisují Elektra Records, aby u nich v roce 1991 debutovali dnes již klasickým počinem "A Future Without a Past". O dva roky později o sobě ještě Leaders of the New School dávají vědět druhým albem, nesoucím název "T.I.M.E.", po němž už se však jejich cesty nadobro rozcházejí a Busta, vědom si svého potenciálu, se začíná zaměřovat na dráhu sólo umělce. Jako host se objevuje například na albech takových umělců, jako LL Cool J, Notorious Big, Craig Mack, či A Tribe Called Quest (v notoricky známé peckovici "Scenario") a pomaličku polehoučku si tím zvyšuje své renomé. To již se ale píše rok 1996, ve kterém na labelu Elektra se svou prvotinou "The Coming" Busta debutuje. Samotnému hlavnímu artistovi zde, kromě jeho domácí partičky Flipmode Squad, vypomáhají např. Redman či Q-Tip a o zajímavé hity (za všechny třeba šlágr "Woo Hah!! s hostujícím Rampage) ani zdaleka nouze není. Jen dodám, že se album stalo, co se týče prodejnosti, samozřejmě zlatým.
O rok později, přesněji v září 1997, přichází, předchozím úspěchem hodně namlsaný, Busta Rhymes znovu a světlo světa uzřívá jeho další deska "When Disaster Strikes...", na níž lze slyšet i P-Diddyho, Erykah Badu a samozřejmě také celý Flipmode Squad a která mimo jiné obsahovala několikero hitů typu "Turn It Up Fire It Up" (s motivem znělky bájného to seriálu Knigh Rider), "Put Your Hands Where My Eyes Could See" či "Rhymes Galore". Tolik produktivní období zakončuje Rhymes ani ne po roce, kdy vypouští svůj třetí kousek, jež nazývá "Entinction Level Event : The Final World Front", kde se po jeho boku mimo jiné objevují i Janet Jackson, Mystikal a dokonce Ozzy Osbourne! Jako komety na na albu zazářily pecky jako "Gimme Some More", "Party Is Goin' On Over Here" nebo "What The F**k You Want!!", díky nimž Bustův fejm rostl stále víc a víc. Mezi významnější momenty v Bustově hudební kariéře lze bezpochyby počítat i společné album "Imperial" se svou, již výše zmíněnou, partou Flipmode Squad, kterou tedy krom něj samotného ještě tvoří Rampage, Serious, Spliff Star, Lord Have Mercy, Baby Sham a Rah Digga, nebo třeba účast na celkem známé kompilačce "Violators". To se již pomalu ale jistě dostáváme do roku 2000, ve kterém Busta atakuje světové trhy se svým novým, v pořadí již čtvrtým, albem "Anarchy", obsahujíc kupříkladu šlágry jako "Salute Da Gods", "Enjoy Da Ride", "Get Out" ( s dětským refrénem alá Jay-Z) či "Ready For War". Jen pro úplnost doplním, že album, pod producentskou taktovkou takových osobností jako Swizz Beats, Jay Dee, Rockwilder či dj Scratch, na majku okořenili např. "věčně zamračení" M.O.P. či netopýři Raekwon s Ghostfacem.
Opět přibližně po roční periodě od poslední věci nás navštívil "neúnavný" Busta znovu, tentokráte s počinem "Genesis" (P.Diddy v prvním singlu), který je ale spíše než regulérní deskou takovým ohlednutím za dosavadní kariérou. Po ní se ještě objevuje kompilace "Turn It Up! The Very Best Of Busta Rhymes" (Rhino Records), jež jen předznamenává projekty příští. Ke koncii roku 2002 pak vychází Rhymesovi šestá deska, nazvaná "It Ain't Safe No More" (v titulní písni Mariah Carey), kterou mu svými býty obdělala ta samá parta co minule, a tak není žádným překvapením, když zde figurují jména Swizz Beatz, Dj Scratch či Neptunes. Samozřejmě když se bavíme o Bustu Rhymesovi, nemůžeme opomenout ani jeho herecku dráhu, která začala již v roce 1994, kdy na filmovém plátně debutoval ve snímku "Higher Learning". Do této doby stihl natočit už kolem desítky bijáků, z nichž mezi nejzajímavější asi patří kousky "Finding Forrester" (zahrál si po boku Seana Conneryho) a "Shaft", (pro změnu vedle Samuela L. Jacksona) oba natočené v roce 2000.

Discografie:
2003 Light Your Ass On Fire
2003 I Know What You Want
2003 Shorty (Put It On The Floor)
2002 It Ain't Safe No More...
2002 Make It Clap
2001 Genesis
2000 Anarchy [Edited]
2000 Anarchy
1998 Turn It Up/Fire It Up
1998 Extinction Level Event: The Final World Front [Edited]
1998 Extinction Level Event: The Final World Front
1997 What's It Gonna Be
1997 When Disaster Strikes [Edited]
1997 When Disaster Strikes
1996 It's A Party
1996 The Coming [Edited]
1996 Woo-Hah!!! Got You All...
1996 Woo-Hah!!! Got You All In Check
1996 The Coming

Moje icq!!!

26. května 2006 v 14:19 | dirty man
icq:303-825-203
nick name:DIRTY MAN a.k.a. CZar
Kdyztak piste dotazy na moji stranku.

The Game zatčen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25. května 2006 v 17:56 | dirty man
Rapper The Game byl o víkendu zatčen v Burbanku (Kalifornie) za nedovolené držení nebezpečné zbraně.
Podle policejního mluvčí se Comptonský rapper, vlastním jménem Jayceon Taylor, zapletl v sobotu kolem 9. hodiny ranní do dopravní nehody v Los Angeles. Při prohlídce jeho auta nalezli policisté v autě ukrytého mosazného boxera (zbraň).
Další dataily o jeho zatčení nejsou zatím znamé, jelikož se případ ještě neustále vyšetřuje. Jediné co policie sdělila bylo, že kromě Gamea nebyl nikdo jiný zatčen.
The Game byl propuštěn za $20,000 na kauci a soud by si ho měl během 30-ti dnů předvolat k dořešení případu.
Jakmile budeme vědět další nové informace, určitě Vám o nich dáme včas vědět.

Vyjde poslední album 2Paca u G-Unit Records?

23. května 2006 v 22:57 | dirty man
Když Fifty pod svá křídla přetáhl takové hvězdy jakými do té doby byly newyorští Mobb Deep a M.O.P., byl to sice šok, ale to co chystá teď, tomu snad nemůžeme říct jinak než svato-krádež! 50 Cent totiž jedná s Afeni Shakur, matkou zesnulé hip-hopové legendy Tupaca Shakura. O tom, jestli tupacovo poslední posmrtné album vyjde pod jeho starým labelem, nebo jej pomocí svých peněz přetáhne pod záštitu G-Unit Records.
Deska má vyjít na den přesně deset let od jeho postřelení v Las Vegas. Tedy 13.9.2006. Šéf G-Unit se vyjádřil, že nevidí důvod, proč odmítnout tuto příležitost, právě naopak! A dodává, že z Tupacova posledního alba udělá mnohem lepší album, než "posvátné" "All Eyez On Me" a "Makaveli".

Xzibit-životopis

23. května 2006 v 22:52 | dirty man |  životopisy
Xzibit, vlastním jménem Alvin Nathaniel Joiner, se narodil v Detroitu ve státě Michigan. Zde také vyrůstal až do jeho devíti let, kdy mu tragicky zemřela matka. Po tomto incidentu se celá rodina odstěhovala z Michiganu a jejich novým domovem se stalo Nové Mexico. Jeho otec se zde podruhé oženil. Malý Alvin právě zde začíná psát své první rýmy a jeho tvorba je o to originálnější, že skládá bez vlivu rapu, který v té době byl.
V patnácti letech odešel po hádkách s rodinou z domu. Alvin se dostává na ulici a začíná prodávat drogy. Kvůli drogám a také jiným problémům se zákonem, je ve věku své rané dospělosti vyhoštěn ze státu. To Xzibitovi nevadilo, protože jeho snem vždy bylo bydlet v Kalifornii, kde by mohl rozvinout svojí hudební kariéru, a tak se za uspořené peníze z drog stěhuje do Kalifornie.
Mr. X to the Z, jak se také Xzibitovi říká, začíná na začátku roku 1992 spolupracovat s producenty Pen One a Broadway, který ho seznámili později s Tha Alkaholiks. První track, který byl na začátku jeho rozvíjející se kariéry, byl "Freestyle Ghetto". V roce 1995 se objevil X jako host na albu Tha Alkaholiks "Coast II Coast". Po těchto pár uspěšných písních podepsal Xzibit smlouvu u Loud Records a už bylo jen otázkou času, kdy vydá své debutové album. Ten čas nastal zhruba v polovině roku 1996, kdy Xzibit vydal své album "At the Speed of Life". Na albu se objevily skvělé singly, mezi nejlepší určitě patří "Foundation" a "Paparazzi". Na albu se objevili hosté jako J-Ro (Tha Alkaholiks), King Tee a jeho skupina Usual Suspects. O beaty na albu se podělilo více zvučných jmen jako DJ Muggs (Cypress Hill) a E-Swift (Tha Alkaholiks), jenž udělali z Xzibitovo debutu jedno z nejlepších dlouhohrajících alb roku.
Na další album se čekalo dva roky a uzřelo světlo světa v roce 1998. Album neslo název "40 Dayz & 40 Nightz". Ačkoliv byla laťka posledního alba nastavena vysoko tak toto album nezklamalo a dalo by se říct, že minimálně vyrovnalo výkon posledního kousku z roku 1996. Povedený track "What U See Is What U Get" potvrdil fakt, že album bylo poprávu platinové. Na albu si mimojiné střihl hostovačku i Method Man.
Třetí album přišlo znovu po dvou letech odmlky, ale trochu se zpožděním, protože Xzibit hodně pracoval s Dr.Drem na Eminemově desce, kde se všichni tři splečně se Snoop Doggem a Nate Doggem sešli v songu "Bitch Please II". Xzibitovo album se jmenovalo "Restless" a vyšlo v roce 2000. Xzibit změnil producenta, kterým se stal Dr.Dre, ale album plné očekávání trošku zklamalo, protože nedokázalo navázat na předchozí úspěchy dvou alb a to i přes to, že se na albu objevili takové hvězdy jako Dr.Dre, Eminem, Nate Dogg, Snoop Dogg, Eric Sermon a KRS One. Poté Mr.
X to the Z vydal DVD "Restless Xposed", které se setkalo už s velkým ohlasem fanoušků. Dále se Xzibit začal angažovat i do filmu. Objevil se ve snímku "Tha Eastsidaz", a to nebyl poslední počin tohoto muže na filmovém plátně. Objevil se společně s Dr.Drem a Snoop Doggem ve filmu "The Wash" a měl krátkou roli i v Eminemovo filmu "8 Mile".
Znovu po dvou letech, jak už je u Xzibita zvykem, vydává v roce 2002 album "Man vs. Machine". Tentokrát album už vyšlo u Columbia Records a producentské práce se chopil Dr.Dre a dále také Rockwilder, Eminem a DJ Premier. Jako hosté se objevili Xzibitovo staří kámoši Dr.Dre, Eminem, Nate a Snoop Dogg a pratička M.O.P. Jako překvapení bylo, že se na albu neobjevili Tha Alkaholiks.
Xzibit si také splnil svůj dávný sen a založil svůj label pod názvem Golden State Project.
Uplynuli dva roky a znovu Xzibit přichází se svým už pátým albem "Weapons of Mass Destruction", které vychází na konci roku 2004. O album se producentsky postaral tentokrát sám Xzibit. Za zmínku z tohoto alba stojí songy "Hey Now (Mean Muggin)" a "Crazy Ho". Jako hosté se zde objevili Strong Arm Steady a Busta Rhymes. Vše proběhlo znovu pod ochranou Columbia Records.
Další Xzibitův počin, který stojí za zmínku je účinkování v pořadu "Pimp My Ride" na MTV. Tak toto je stručně Xzibitův život, který je v skutku zajímavý a ukazuje, jak se další rapper dostal z ničeho, z ulice až na výsluní slávy, kde se díky své tvrdé práci zaslouženě vyhřívá dodnes. A už jen jedna otázka na konec. Vydá Xzibit znovu po dvou letech v roce 2006 další povedenou desku?

DMX zatčen za vytržnosti v letadle

20. května 2006 v 16:49 | dirty man
Policie zatkla v sobotu 13.5.2006 DMXe poté, co si odmítl zapnout v letadle bezpečnostní pásy a začal být velice vulgární na stevardy a letušky. Tento incident se udál na palubě letadla mířícího z New Yorku do Londýna.
DMX zatčen za vytržnosti v letadle American Airlines
Rapper, vlastním jménem Earl Simmons, obdržel oficiální napomenutí a ihned po přistání letu American Airlines na letišti v Heathrow byl z letadla vykázán.

Oficiálním napomenutím je myšleno, když osoba přijme odpovědnost za své chování a jeho prohřešek je zaznamenán do jeho spisů.

Pětatřicetiletá hvězda hip hopu byla očekávána v úterý na tajné párty v Londýně.

DMX-alba ke stazeni

20. května 2006 v 11:50 | dirty man |  Download

RADA:přes MEGAUPLOAD se stahuje tak že staci pockat az nabehne čas v pravem rohu a potom se na tom miste kde byl čas naběhne CLICK HERE TO DOWNLOAD a na to staci kliknout a stahujete.

Young Buck-životopis

20. května 2006 v 11:24 | dirty man |  životopisy
Člen G-Unit Young Buck se narodil 15.3.1981 jako David Darnell Brown, na jihu USA ve městě Nashville. Jeho dětství a dospívání je protkáno jak rappováním, tak i drapováním drog, členstvím v gangu a mnoha dalšími činnostmi, kvůli kterým na sebe nemůže být tak hrdý, jak by být mohl.
Rapová kariéra u něj začala už v raném děství okolo dvanáctého roku a do studia se Buck poprvé dostal když mu bylo patnáct let. Za začátek své kariéry vděčí dirty rapperovy Priestovy, který mu dal mnoho cenných rad do jeho hudebního života. To právě Priest se také zasloužil o jeho pseudonym- Young Buck (tedy Mladý Samec). V roce 1997 přijela do Buckova rodného Nashvillu jedna z největších nahrávacích společností jihu. Neworleanská Cash Money Records a když si všimla mladého Browna, přislíbila mu spolupráci a nabídka to byla velmi lákavá. Tak šestnáctiletý David opustil střední školu a "své" město a vydal se do pro něj neznámé meky jižanského stylu New Orleans. V New Orleans bydlel Buck ještě s dalšími nadějnými umělci upsanými Cash Money v jednom malém bytě. Ale byl mladý a tak chtěl svou příležitost využít.
V tomhle žil Buck čtyři roky až do roku 2001, kdy se rozhodl vrátit se zpět na startovní čáru, zpět do rodného Nashvillu. Až poté, co se vrátil zjistil, že v New Orleans akorát ztrácel čas. V Nashvillu ho nikdo neznal a byl brán jako nováček, ale i jako "nováček" byl o stupínek lepší než všichni okolo a možná i proto mezi těmito začínajícími rappery nebyl vůbec oblíbený. Právě naopak. Nenávist k Buckovi zašla až tak daleko, že se ho pokusili zabít. Jednoho dne časně z rána někdo vykopl jeho domovní dveře a srazil Bucka na zem a namířil na něj zbraň, ten se mu ovšem na poslední chvíli vysmekl a při rvačce, do níž se zapojil i jeho spolubydlící, v níž se snažili odzbrojit nevítaného návštěvníka chytil dvě kulky. Ale pomoc si zavolat nemohl, protože doma měl spousty nelegálních věcí. Tak se do nemocnice dostal až po 45 minutách. To ovšem Younga nabudilo natolik, že se spolčil s D-Tayem se kterým se znal již od dětství a zavřeli se do studia. Výsledek jejich snažení zanedlouho vyšel se jménem "Thuggin´Til The End". Deska ovšem nijak nezaujala, a tak se Buck snažil vysvobodit se ze smlouvy s Cash Money, která byla stále platná. To však nebylo lehké. Ale nakonec se Buckovi povedlo dostat se opět na volnou nohu.
S Cash Money Records neměl kvůli své špatně navržené smlouvě, a také hlavně proto, že se ho snažili využít vůbec vřelé vztahy. Když po delší době opět potkal svého bývalého parťáka Briana "Baby" Williamse, jenž mu nabídl spolupraci, přijal, i když to zahrnovalo opět se upsat Cash Money Records. Nyní už měl Buck něco za sebou, už nebyl jen začínající mladíček, tak dostal smlouvu jaká se sluší a patří. A nyní stál Buck na prahu samotného Juvenilla, pro kterého začal nahrávat. Po čase začal se zmiňovaným jižanským rapperem jezdit po všech koutech států po různých vystoupeních a turné.
A to pro něj bylo osudným. Na jednom z jeho newyorských vystoupení si ho všimla v té době už jen dvojka z G-Unit a jelikož potřebovali parťáka, protože TonyhoYaya zavřeli, obsadili právě Younga Bucka. Přestupem do "správného vlaku" a po následném nahrání alba "Beg For Mercy" vyletěla Buckova kariéra stejnou rychlostí, jako letělo vzhůru celé G-Unit. A to už byla správná doba na další sólové elpíčko. Jeho název snad ani nemusím psát… Ano víte to, jedná se o "Straight Outta Ca$hville", kde se Buck snažil vysvětlit svou životní cestu a s vysvětlením mu pomohly esa jako Dr. Dre, který ji i produkoval, Eminem, T.I., Lil' Flip, David Banner a samozřejmě i jeho nová crew Fifty s Banksem. Album se stalo platinovým.
V G-Unit neměl ovšem jen úspěšné chvilky jako je vydávání alb, vylepšení jeho chrupu a nakupování řetězů. Několikrát se dostal do sporu se zákonem. Jako třeba když se snažil ochránit "kmotra" svého alba Dr. Dreho, který byl napaden na předávání cen magazínu Vibe. Další spor se strážci zákona měl společně se svým homiem Lloydem Banksem během turné Anger Managment, když v New Yorku projížděli křižovatky na červenou. Tehdy se ukázalo, že společně s nimi bylo v autě i několik nelegálně držených zbraní a obvinění bylo na světě. Newyorský koncert ale naštěstí stihli a plány tour se nenarušili. No a aby toho nebylo málo, v jeho dalším sporu jej žaluje Irwing Brown o částku 5600 USD. Irwing Brown je v USA známý šéfkuchař a důvod jejich sporu spočívá v nezaplacení částky za obstarávání jídla a pití během Buckovi narozeninové oslavy.

50 cent a jeho turné po Evropě!!!!

19. května 2006 v 20:56 | dirty man
Nebylo to zase až tak dávno, kdy se 50 Cent v Evropě ukázal naposled. A teď ho na starém kontinentu můžeme vidět znovu.
O jednom z koncertů jste se již mohli doslechnout na našich rádiích, ale rapper si naplánoval více než jen jednu zastávku. Bude to celé turné. Na tento výlet si Fifty rezervoval celý měsíc červen. Show započne 2. června v Rusku na předávání cen MUZ a skončí 20. června v německém Hamburku.
Fifty bude mít přesně daný a pořádně napěchovaný itinerář. Kromě většiny evropských metropolí se totiž podívá i na blízký východ. O turné není mnoho konkrétních informací, zde vám přinášíme alespoň přesný rozpis akcí.
2.6.2006 MUZ Awards Russia, Rusko
3.6.2006 Arena Concert Plaza Kiev, Ukrajina
4.6.2006 Festhalle Frankfurt, Německo
5.6.2006 Museumsplatz Bonn, Německo
7.6.2006 Schleyerhalle Stuttgart, Německo
8.6.2006 SuperRock Super Bock Lisabon, Portugalsko
10.6.2006 BeilBeirut, Libanon
13.6.2006 Karaiskaki Stadium Atheny, Řecko
14.6.2006 DynamoStadion Bukurešť, Rumunsko
16.6.2006 GradskiStadium Nessebar, Bulharsko
17.6.2006 RamatGan Football Stadium TelAviv, Israel
19.6.2006 Budapest Arena Budapesť, Maďarsko
20.6.2006 Color Line Arena Hamburg, Německo
Ceny vstupenek se u oficiálních prodejců pohybují od zhruba 46 eur až po 70 euro. Na Ebay.at se cena vyšplhala až na 80 euro.

RADA

18. května 2006 v 14:48 | dirty man
u mp3 zdarma staci kliknout pravym tlacitkem mysi na odkaz (např.50 cent-candy shop)a potom dat kopirovat zastupce a to potom vlozite do radku s www.... adresami


Anketa

14. května 2006 v 22:33 | dirty man |  Ankety
Od koho mam pridat album??

Wu-tang clan alba ke stazeni

14. května 2006 v 12:56 | dirty man |  Wu-Tang Clan
Wu Tang Killa Bees - The Sting

Wu Tang Clan - Iron Flag

Wu Tang-Demo Tape(1991)

Pres ZSHARE se stahuje tak ze staci dat DOWNLOAD NOW a pak staci jen pockat az vam to nabehne.

The Game-životopis

12. května 2006 v 13:20 | dirty man |  životopisy
q.gifVlastní jméno: Jayceon Taylor
Narozen: 27/11/1979 - Compton, CALIFORNIA
Label: Aftermath Entertainment
Diskografie:
  • Untold Story - 2004
  • The Documentary - 2005
  • West Coast Resurrection - 2005
  • Untold Story Vol.2 - 2005
The Game se narodil a vyrostl v rodišti "gangsta rapu", v Comptonu, Kalifornie. Jeho přezdívku mu vymyslela babička ještě, když byl malý. Prý si rád hrál s kýmkoliv na cokoliv. Jak už je tomu v Comptonu pravidlem i Game se zapletl s gangy - tentokráte to byli Santana Blocc Crips. Ale kvůli problémům které měl díky svému členství v gangu a problémech s otcem se Game ve 3. třídě ocitl v programu pro opuštěné děti kde zůstal až do 9. třídy.
Krátce po té co se znova nastěhoval ke své matce byl postřelen jeho starší bratr Jevon, který pak na následky svého zranění zemřel. Zanedlouho po maturitě, v roce 1999, byl také zastřelen jeho adoptovaný bratr Charles. Jeho další nevlastní bratr, přezdívaný "Big Fase Hunned", vyrostl v jiné části Comptonu a byl členem znepřáteleného gangu Cedar Block Pirus Bloods. Ale jak se vztah mezi ním a Gameem prohluboval, tak rostl i vliv, který měl na svého bratra. Zanedlouho se Game stal členem gangu CGPB a to i přes to že i nadále žil v Crip sousedství.
Ještě než Game začal rappovat, se svou výškou 192cm, se stal basketbalovou hvězdou na Compton Higgh School a vysloužil si tam i přezdívku "Chuck Taylor". Po skončení studia na CHS dostal basketbalové stipendium na Washington State University ale ještě v prvním roce byl ze školy vyloučen kvůli problémům s drogami. I přes to Game vyrůstal s hráčem NBA a pozdějším kmotrem Gameova syna Baronem Davisem z týmu New Orleans Hornets.
S postupem času ale i Game zapadl do životního stylu svého bratra. Krádeže aut, drogy a střelba tak byly na denním pořádku. Tím ale donutil svou matku k tomu, že ho jednoho krásného dne vyhodila z domu. A tak se Game nastěhoval ke svému bratrovi a v roce 2000 převzal část jeho obchodu s drogami. 1. 10. 2001 se mu ale tento životní styl stal málem osudným, když ho někdo přepadl v jeho bytě a 5x postřelil. V nemocnici se pak rozhodl, že musí rapidně změnit svůj život a hodit minulost za hlavu a pokusit se jít si za svým snem - stát se rapovou ikonou.
Za nedlouho se jeho demo dostalo k samotnému Dr.Dremu, členu legendárních NWA, a ten s Gamem podepsal smlouvu u svého Aftermath Entertainment.
I když ho původně podepsal DrDre, tak bylo vedením Aftermathu a spoluředitelem Interscopu rozhodnuto, že se Game spojí s 50 Centem. V tu dobu nejžhavějším rapperem a členem G Unit kam spolu s 50m patří i Lloyd Banks, Tony Yayo, Olivia, Young Buck.

Tak tady jsou ta alba na přání!!!!!!!!!

10. května 2006 v 18:38 | dirty man |  Download
Pokud jste me pozadaly o nejaka alba a nejsou tady tak jsem je nenasel.
Znovu pripominam kdybyste nevedeli jak stahovat pres rapidshare podivejte se na muj predposledni clanek nebo do rubriky DOWNLOAD A TAM TO JE.

Stahování přes rapidshare!!!!!!!!!!!!!!!

10. května 2006 v 18:15 | dirty man |  Download
Pokud ste si vsimli tak jsem pridal na svoji stranku alba ke stazeni.Kdyz kliknete na odkaz jakehokoliv alba odkaze vas to na stranku rapidshre tam staci dat na pravo na konci strankyfree.Potom se vam nacte stranka na ktere pockate az vyprsi cas a potom se vam nacte kod ktery prepisete do prazdneho políčka a potom uz staci jen dat DOWNLOAD FROM MIRROR OMEGA.Háček je v tom že až stahnete neco mužete pom stahovat až za hodinu.Ale je to lehky tak doufam ze to zvladnete.

Alba na přání!!!!!!!!!!

8. května 2006 v 0:09 | dirty man
Pište komentáře jaké chcete abych přidal hip hopová alba na svoji stránku. Hlavně pište a já vám to splním.


PSH ve studiu nad novým albem

5. května 2006 v 17:39 | dirty man
Pokud jste četli BBARÁK # 50, předpokládám, že vám neunikla rubrika "Ve studiu s...", kde jsme vyrazili na kopec, nasát atmosféru za DJ Trafikem do jeho laboratoře G8, kde spolu se zbytkem party PSH dělá na nové, zatím bezejmenné desce. Jen připomenu, že dvojblok PIO, Rytmus teď nastavil laťku sakra vysoko a '06 zatím vypadá jako výjimečně úrodná sezona, ještě před její polovinou (a to má ještě vyjít spousta dalších očekávaných desek jako Indy & Wich atd), tak jsem zvědav, jak do ní přispějí ti, co to tu pomáhali rozjet. Tady jsou další bližší informace k jedné z nejočekávanějších událostí československého hiphopového léta...

Kapela PSH je v současné době ve studiu a pracuje na nové desce. Druhé album v pořadí vyjde po pěti letech od jejich debutu ("Repertoár") a PSH na něm dělají v aktuální sestavě Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik. Album vyjde opět na labelu Terorist? a to druhý týden v červnu '06. Oficiální křest desky je naplánován na 30.6.'06. Jak bude nová deska vypadat? Bude obsahovat něco kolem 15 tracků a určitě se na ní objeví několik hostů (Lela, James Cole, Čistychov, LA4). Stylově bude údajně hodně odlišná od první desky, přesto stále poznáte, že jde o PSH.

Práce na plánované desce má logicky za následek naprosté omezení živého koncertování. A tak můžete PSH vidět až do vydání desky pouze na dvou klubovkách mimo Prahu a na jediném koncertu v Praze. Ten proběhne v rámci Metropolitního festivalu pořádaného 19.5.'06 v Abatonu. Tento koncert bude ojedinělý také tím, že bude jakousi "rozlučkou" s první deskou - "Repertoár". PSH z ní naposledy zahrají všechny tracky.

Kapela současně s vydáním nového alba konečně spustí i vlastní web. Na stránkách v budoucnu najdete aktuální informace o nové desce i o chystaných koncertech. Chybět nebudou ani fotky z akcí, ukázky ke stažení a bonusový materiál. Stránky poběží na adrese www.psh.name

Další info již brzy.