50 Cent ve filmu po boku Nicolase Cage

10. dubna 2006 v 21:43 | dirty man
Zřejmě nejznámější rapper součastnosti a hlavní představitel seskupení G-Unit. Na mysli mám samozřejmě 50 Centa,který se nedávno upsal filmové produkci pro učinkování ve snímku The Dance,kde si zahraje po boku neméně známého herce,Nicolase Cage.

The Dance je snímek založený na životním příběhu boxera Billyho Rotha,přezdívaného též The Kid,což byl bývalý šampion v boxu,který později strávil čtyřicet let jako dobrovolný neplacený trenér v lousianském nápravném zařízení.

"Příběh Billyho Rotha mě skutečně vzal za srdce." Prohlásil Nicolas Cage na tiskové konferenci. Dále dodal: "I Přes svůj život plný temné a silné beznaděje,byl schopen dát naději ostatním."
Hlavní roli,Billyho Rotha,nestvární nikdo jiný,než Nicolas Cage. 50 Cent se ve filmu představí jako jeden ze svěřenců trenéra Rotha,v němž trenér spatřuje veliký potenciál stát se dobrým boxerem,i přes nepřízeň osudu,s níž se potýkají snad všichni svěřenci včetně trenéra samotného.

Natáčení filmu The Dance by mělo začít hned,jakmile Cage dokončí svůj nynější projekt s názvem Ghost Rider,což se předpokládá letos na jaře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama