Duben 2006

Top 10 mc's

28. dubna 2006 v 21:11 | dirty man
Piste komentare: Kdo si mislite ze patri do 10 mc's?

Top rapeři z pohledu 10 mc's

28. dubna 2006 v 15:17 | dirty man
Každý z nás má určitě svůj vlastní list TOP 10-ti MCs všech dob. Proto se stanice MTV zeptala 10-ti výrazných osobností hip hopu na jejich vlastní seznam nejlepších MCs všech dob. Dozvíte se, kdo si koho opravdu váží...
Best MC's
Jay-Z : Nemám žádné přesné pořadí. Patří tam Scarface, Beanie Siegel, Eminem, Nas a samozřejmě Biggie a 2Pac. A Ice Cube - wow. To je moje sedma, na který pracuju, abych se někdy dostal mezi ně.
Ice Cube : Lidi co mám rád ? Mno když bych to vzal jakkoliv, tak by na začátku byl určitě Melle Mel. Pak by to byl Run DMC, Rakim a Ice-T - ten byl pro mě vždycky jako droga. Scarface a Kool G Rap. To jsou všechno lidi, který když slyším rýmovat, tak mám pocit, že musím taky začít hrát tu jejich hru. Miluju DMXe, Jay-Z je taky na háku.
Snoop, 2Pac a Biggie jsou samozřejmostí. Ale můj nejoblíbenější MC všech je Chuck D, taky nemůžu zapomenout na KRS-One. To jsou všechno MCs, který mě nakopli, čas od času mě inspirují a je na nich i založena moje kariéra.
Mary J. Blige : Chtěla bych začít s KRS-One, potom bych přešla asi k Rakimovi. Důvod, proč dávám KRS-Ona na první příčku je to, že nás něco naučil. Dneska nikdo z předních MCs nechce zalézt sám do sebe, ale chce učit mladou generaci. Songy jako 'You Must Learn' a 'Self Destruction' nám pomohly k pozitivnějšímu myšlení. Učil nás, miloval nás a zahodil tu sobeckost, to je zase důvod pro Rakima. A pak jen zmíním LL Cool J, Big Daddy Kane, Black Moon, Biggie, Pac, Meth [Method Man], Jay-Z, Nas.
Nas : Jasně, Rakim. Další, kdo mi dal páru byl Biggie - to, o čem mluvil je furt tam venku. Pac mi dal páru. Před jeho sporem dávala jeho hudba sílu - songy jako Soulja's Story' [2Pacalypse Now] .. Kool G Rap, šílenec. [Big Daddy] Kane, Cool J. Vykopával jsem Melle Mel, samozřejmě Eminem, taky dobrej šílenec. A taky Jay, Jadakiss a Grand Puba.
Lloyd Banks : Big Daddy Kane ... teď, když rapuju, tak je ve mě jeho díl, kterej je v párty tracích, už jenom ho poslouchat je zážitek. Mám vlastně takovej mix. Slick Rick je můj člověk. Víš jak, taky mě nikdy neuvidíš utrženýho ze řetězu skákat po stole a řvát. Měl jsem hodně štěstí, že lidi zaujala moje lyrika, můj hlas. A pak jsou tu lidi jako Kool G Rap, LL Cool J - ten je z Queens, stejně jako 50. Ti mají na mě velký vliv, protože vlastně vyrostli za rohem. A Biggie, definitivně Biggie. Kdybych mohl vrátit Biggieho zpět, tak to udělám. A 2Pac.
Grandmaster Flash : Když se vrátím do určitých období hip hopu, tak někteří největší MCs jsou z 1. období, řekl bych Kool Moe Dee a Melle Mel. Taková druhá éra jsou Chuck D, LL Cool J a Rakim. A teď to je období Biggie nebo Jay-Z. Říct ale kdo je největší MC všech dob je směšné. Co činí MCs velkými jsou jejich živá vystoupení, musíš být schopen ovládat lidi na místě, musíš dostat lidi z netečnosti do pořádný vřavy, musíš v nich rozproudit krev. A samozřejmě je taky důležitá hra se slovy. Co řekneš a jak to řekneš. Samozřejmě se taky cení jeho chování k lidem, když nerapuje. Skvělý lidi jsou taky skromný lidi, protože ten dar není tvůj, je to vůle boha že zrovna ty jseš nejlepší. A dobří MCs jsou taky vděční lidem, díky kterejm jsou tam kde jsou.
Jermaine Dupri : Biggie. A taky Jay-Z. Samozřejmě Nas, Rakim, Snoop Dogg, Mos Def .. člověče je jich tolik.. Tupac je nahoře, LL Cool J, Big Daddy Kane. To jsou pro mě asi ti nejlepší. Moje kritérium pro volbu je třeba to, jak kdo změnil hip hop scénu, když se proslavil. Kdo tuhle hru ovlivnil tak, že ostatní řekli - je dobrej nebo chci být jako on ? Rakim je určitě takovej. Jeho vliv pak přešel na Nase, který ve svých interview pak mluvil o Rakimovi. Když svůj talent pak předáš dál, to je to, co tě činí nejlepším. Tupac, sakra tolik lidí si ukradlo část Tupaca, takže by měl být nejlepší. Neznám nikoho, kdo by neměl k Tupacovi žádnej vztah, dokonce i 50, Master P. Každej má v sobě kus Paca. Kdo se takhle dotkne lidí, tak ten je potom nejlepší.
Big Daddy Kane : To je můj kluk Bumpy Knuckles [Freddie Foxxx], například. Rakim, Kool G Rap, Nas, Jay-Z, Biggie. Myslím, že Biggie měl jinou cestu, jak šířil svá slova. Byl prostě jiný.
Rakim : Takže to jsou lidi, který já respektuju. Jay-Z. Nas - toho jsem slyšel poprvé v songu 'Halftime'. Bylo to takové osvěžení, slyšet někoho jiného než známé, usedlé a out rapery, slyšet něco nového. Byl víc sebevědomý, dobrý jako rapper a přitom to bylo stále syrový z ulice. Vždycky jsem Nase respektoval. Vždycky byl emotivní a lidi, co do toho dávají opravdový city respektuji. Já a Nas jsme k sobě měli určitý vztah už dříve. Pracoval jsem na svých prvních albech, když Nas rozbíhal Power Play Studios. Pozoroval jsem jeho vzrůst a vzájemně jsme si projevovali respekt, bylo to úžasný. Eminem. Můj kluk Kool Moe Dee,Melle Mel, KRS-One, Kool G Rap. Potom, nevím kdy to začalo, jsem začal cítit lidi jako Sadat X. Reprezentoval jiný lidi a jiný názory a on přišel se svým vlastním stylem. Je tolik lidí, co miluju - Biggie. A u toho bych skončil.
50 Cent : Pamatuji si, když jsem poslouchal Rakimovo album Paid in Full. Myslím, že když začal, tak předběhl svou dobu. Pro mě jsou nejlepší rappeři právě on a KRS-One. Dokázal se stále orientovat na dění na ulici, i když se dostával nahoru. Byl to Five Percenter [člen Five Percent Nation, společnost černých a zbožných lidí v roce 1960], a to dokázal do své tvorby dát. Jeho hudba zněla inteligentně s vloženými názory té skupiny. Studovali lekce mluvy a jistoty svých cest a byli pak schopní to vložit do jeho hudby, což ho činilo mnohem chytřejším než ostatní rapery, co jen bezduše rapovali. Cokoliv kolem Rakima, i s tím jeho naparováním se, odevzdal Nasovi. A Nas je taky jako droga.

Snoop Dogg řadil !!!

28. dubna 2006 v 15:09 | dirty man
Snoop Dogg má na kontě další zadržení. Tentorkáte za výtržnosti na londýnském letišti.
Snoop opět řádil!
Celý incident se odehrál 27.4.2006 na letišti Heathrow v Londýně, kde Snoop Dogg v doprovodu své party vyprovokoval rvačku s policií. Podle svědků a novináře z Daily Mirror se roztržka udála poté, co letištní personál nechtěl skupinu v čele se Snoopem pustit do odletové části pro cestující první třídy. Parta se začala vulgárně projevovat na adresu personálu a rozbíjet láhve v obchodě.
Když na místo dorazila policie, spustila se bitka ze které vyšlo, podle Scotland Yardu, sedm zranených příslušníků policie. Snoop společně s pěti členy party bylio zatčeno a převezeno na policejní stanici. Byli obviněni z rušení veřejného pořádku.
Snoop se svojí bandou čekal v Heathrow na odled do Johannesburgu (Jižní Afrika), kde měl naplánovanou hudební událost The People's Celebration.
Snoop v současné době čelí žalobě od Richarda Monroe za bezdůvodné napadení při koncertě ve White River Amphitheater.

DMX-životopis

15. dubna 2006 v 20:16 | dirty man |  životopisy

Přezdívka: DMX
Pravé jméno : Earl Simmons
Narozen: 18.prosince 1970
Sign: Střelec
Narozen: Baltimore, Maryland, USA

Earl Simmons se narodil 18. prosince 1970 v Baltomoru v Marylandu . Později se mladý Earl přestěhoval i se svojí tetou do New Yorku, protože ho jeho rodina chtěla dostat z vlivu Baltimorské komunity. Poté co si získal svoji reputaci jako DJ v místních projektech, rozhodl se využít svoje schopnosti jako rapper. Svoji přezdívku DMX převzal s digitálního zařízení (DMX = Digital Sound Machine). Později podepsal smlouvu s Columbia Records a vydal svůj promo singl "Born Loser". Ale DMX nebyl hlupák, a tak brzy z Columbia Records odešel, protože si uvědomil, že pro nahrávací společnost není na prvním místě on, nýbrž na začátku 90tých let byly v módě Cyprus Hill a Kris Kross.
Po krátké pauze se DMX vrátil v roce 1994 se singlem "Make a Move". Předtím, než se stala známá jeho vlastní tvorba, proslavil se v písničkách od autorů jako: LL Cool J - "4,3,2,1", Mic Geronimo - "Usual Suspects", Mase - "24 Hours To Live", nebo také v Lox - "Money, Power & Respect."
Když opustil Columbia Records, podepsal smlouvu s Ruff Ryders/Def JamRecords a vydal svůj další a tentokrát velice úspěšný singl "Get At Me Dog", který předcházel debutovému sólo albu It's Dark And Hell Is Hot (1998).
Album, které se stalo naprostou jedničkou v Billboard Charts a nastartovalo éru DMXe, bylo album "Flesh of My Flesh, Blood of My Blood (1999)", které okupovalo první místa v hitparádách po celé tři týdny. Protože se předtím mohl objevit na několika cd jiných skvělých umělců, proto nastal čas jim to také oplatit a tak se v písni "The Omen" můžete setkat s hosty, jako je: The Lox, Jay-Z, Mary J. Blige, a dokonce Marilyn Manson.
DMX si ani neodpočinul a celý hip hopový svět přivítal v roce 2000 jeho třetí album "And Then There Was X" , které se také stalo naprostou jedničkou a dokonce bylo ohodnoceno 5násobnou platinovou deskou. Mimo to také DMX přispěl svou spoluprácí na albu Ruff Ryders - "Ryde Or Die Vol. 1".
O tom, že DMX má co říci a že to lidé chtějí slyšet, svědčí i počet prodaných kopií po celém světě. Je jich více jak 15 miliónů.
Protože byl DMX unaven z rapperů, kteří pořád zpívají jen samé"bling bling" a o autech, zaměřil se proto ve svých písních na život v ulicích a na význam spolehlivosti a oddanosti.
Po třech obrovsky úspěšných albech, vydaných během dvou let, přichází DMX v roce 2001 s albem "The Great Depression".
Když se DMX vrátil ze svého turné po státech "Hard KnockLife", přidal ke své dosavadní hudební kariéře ještě kariéru filmovou. Po rolích ve filmech Belly a Romeo Must Die (Romeo musí zemřít), ztvárnil v roce 2001 roly protivníka Stevena Segala v senzačním filmu Exit Wounds. Všechny tyto filmy Vám vřele doporučuji ;o), mám je pořád rád, i když jsem je viděl již podesáté.
V roce 2003 vydává DMX své zatím poslední album s názvem "Grand Champ"
Proto že se zdá, že všechno co DMX udělal nemělo chybu, tak se zde musím zmínit i o tom, že měl také v roce 2001 problémy se zákonem, když řídil své auto bez řidičského průkazu.
Protože se DMX vždy hodně zajímal o životy ostatních lidí, strávil mnoho vánočních svátků v Harlemské nemocnici na pediatrickém oddělení, pro děti nakažené AIDS. Během svátků Díkuvzdání zase rozváží jídlo do center pro lidi bez domova. Také přispěl více než velkorysým darem na záchranu kostela, aby nemusel být uzavřen a pomocí jeho fondu "Mariela House Foundation" pomohl podpořit svobodné mladistvé matky.
Jedno je proto jasné, DMX je opravdu osobnost se srdcem na pravém místě.

Mobb Deep s dalším poslechovým flákem z Blood Money

15. dubna 2006 v 13:15 | dirty man
M-O-B-B hodlají vydání svého alba odkládat tak dlouho, dokud všechny pecky nebudou v oběhu na internetu. Nechci být sarkastický, ale je to tak. Čekání na "Blood Money", jež má vyjít 2. května (za 17 dní), je jako čekání na smrt - pomalé a bolestivé. Jako antibiotikum nám může tentokráte posloužit balada "It"s Alright", složená ze tří komponentů - prvním jsou Havoc a Prodigy, druhým jejich šéf Fifty a třetím šarmantní a velkolepá Mary J. Blidge, zpívající refrén. Mobb Deep nám ukazují, že jejich album bude nabité. Jsme plni napětí a očekávání…

It's Alright

50 cent-životopis

14. dubna 2006 v 21:19 | dirty man |  životopisy
50cent_20.jpg50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica / Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její smrti se Curtise ujali prarodiče.
Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio. Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil sestavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí, brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent, Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit.
V roce 1999 zaujal 50 Cent producentské duo Trackmasters, proslavené několika platinovými alby např. J. Lo - Jennie From The Block nebo All Stars Space Jam, a to ho představilo u Columbia Records. Fifty podepsal u Columbia Records smlouvu a hned začal pracovat na svém debutovém albu Power Of The Dollar. Při nahrávání tracků strávil 2 a půl týdne zavřený ve studiu, o čemž se s nelibostí zmiňuje ve své autobiografii. Album Power Of A Dollar nebylo oficiálně nikdy vydáno, došlo jen k jeho propagaci. Některé časopisy, např. Blaze, označili Fiftyho debutový počin za klasiku. O pozdvižení se postarala skladba How To Rob An Industry Nigga, kde se Fifty představil jako hladový, šílený nováček, který touží po okradení známých rapperů. Mezi "napadenými" nechyběli producenti, rappeři a r'n'b zpěváci zvučných jmen jako: Jay-z, Busta Rhymes, Rza, Raekwon, Timbaland, Big Punisher, Sticky Fingaz, ODB, Trackmasters, Ghostface Killah, Will Smith, Bobby Brown a Whitney Houston, Lil Kim, Mariah Carey, Missy Elliott, P. Diddy, DMX, Naughty By Nature a další. Ohlas byl obrovský, někteří samozřejmě odpověděli na povedenou parodii diss tracky. Jay - Z odpověděl dissem Go Against Jigga Your Ass Is Dense / I Am About A Dollar What The Fuck Is 50 Cent. Fiftyho odpověď Be A Gentleman mnoho lidí neslyšelo, protože u Columbia Records už nestačila vyjít. Některým kritizovaným se tento druh humoru buď líbí nebo zapomněli na hrdost, aby si později mohli ukrojit kousek z koláče slávy 50 centa. Tak třeba Missy Eliott si ho přizvala na své album Under Construction a Lil Kim ho i přes diskriminující slova featuje na soundtracku k 8 Mile v písničce Magic Stick. O pár let později Fifty o kontroverzním tracku How To Rob prohlásil: "Ta píseň byla nejlepší co se mi mohlo přihodit, nahrál jsme ji, protože jsem se potřeboval odlišit od spousty dalších rapperů na mém labelu. A povedlo se, najednou znal 50 Centa každý. Text jsem napsal cestou do studia, obsahoval pravdu a všichni to věděli. Krádež byla z důvodů mé tehdejší finanční situace pro mě aktuální téma. Ale byl to pochopitelně hlavně pokus o upoutání pozornosti."
Půl roku po dokončení svého prvního alba, 24.května 2000, byl 50 postřelen před domem svých prarodičů. Zasáhlo ho devět kulek. Fifty strávil v nemocnici sice jen 13 dní, ale stálo ho to smlouvu, protože Columbia Records se zalekla negativní publicity a rozšiřování nelegálních kopií Power Of The Dollar po internetu. Od tohoto incidentu se Fifty pohybuje téměř neustále s neprůstřelnou vestou a nechal dokonce vyrobit speciální vestu i pro svého syna. 50 se vyjádřil k útočníkovi v časopise Rolling Stone: "Syn smrti, kdo mě postřelil."
Fifty se musel vrátit zpátky na ulici a pokračovat v dealování drog, aby měl peníze na mixtapes.V tomto období také vzniká rozvleklý beef s Ja Rulem. Ja Rule sleduje Fiftyho jak se v jednom klubu baví s týpkem, který mu před týdnem ukradl šperky, potom dojde před klubem k rvačce a několik členů Murder Inc. zraní Fiftyho nožem. 50 Cent spolu s Sha Money XL nahrál přes 30 songů a na jaře 2001 zveřejnil neoficiální LP Guess Who's Back, které vzniklo přepracováním materiálu od umělců jako jsou Jay-Z nebo Raphael Saadiq. Deska se dostala až k Eminemovi, který později 50 Centa v rádiu označil za svého nejoblíbenějšího rappera. Protože stejný názor měl i Dr. Dre podepsal Fifty zanedlouho smlouvu u Shady/Aftermath Records. V té době také vrcholí beef s Ja Rulem. Jestli má spor co dočinění s vraždou Fiftyho mentora Jam Master Jaye v listopadu 2002 je ve hvězdách. Intenzivního vyšetřování se vraždě dostalo i z důvodu údajné souvislosti s drogami. Label Murder Inc. je údajně financován penězi jistého mafiánského bosse, se kterým měl Fifty shodou náhod problémy už za dob kdy se věnoval dealování drog. Ja Rule vedl proti Fiftymu očerňující kampaň, mimo jiné ho označil za policejního informátora. V roce 2002 Fifty spolu s G-Unitem vydává další dvě neoficiální LP pod názvem 50 Cent Is The Future a No Mercy, No Fear, kde se objevil i track Wanksta, který nebyl původně určen do rádií, ale stal se nejžádanějším hitem právě na rádiích v New Yorku a objevil se i na soundtracku k Eminemově filmovému debutu 8 Mile.
V roce 2003 vychází Fiftymu první oficiální album Get Rich Or Die Trying, kterého se první týden prodalo 872.000 ks, čímž překonalo i debut Snoop Dogga. Dr. Dre a Eminem umožnili 50 založení labelu G-Unit Records. U nového labelu podepsali původní členové G-Unitu Lloyd Banks, Tony Yayo a Young Buck a v roce 2003 vychází i společné album G-Unitu Beg For Mercy, po němž následují sólové projekty jednotlivých členů. Fifty také vydal DVD The New Breed, investoval do své vlastní oděvní firmy a stejně jako Jay-Z přivádí na trh vlastní kolekci bot ve spolupráci s firmou Reebok. I to je důkazem, že někdejší beef mezi nimi je minulostí. Proti spolupráci 50 s Reebokem se postavil konzervativní moderátor Bill O'Reilly. Jeho bojkot, ale neměl na prodej G-Unit sneakers nakonec žádný negativní dopad. Reklama vztahující se k tomuto produktu byla ve Velké Británii zakázána, z důvodu že obsahuje jeden z Fiftyho songů údajně propagujících násilí. V roce 2004 z iniciativy šéfa Interscope podepisuje u G- Unit Records The Game. 50 vydává další neoficiální LP Fiddy The Hottest Nigga.
V roce 2005 vychází Fiftymu album The Massacre, o rozruch se postaral track Piggy Bank, který je vyhlášením války některým rapperům jako jsou Nas, Jadakiss a Fat Joe. Důvodem k tomu jsou mimo jiné také jejich vazby s Ja Rulem. U labelu G-Unit podepisují Olivia, DJ Whoo Kid, rapper Spider Loc a velkým překvapením jsou další přírůstky Mobb Deep, M.O.P. a Mase. Stále častěji se také objevují zprávy o neshodách nebo dokonce beefu mezi 50 Centem a Gamem. Game byl dokonce vyhozen z labelu G-Unit Records, o něco později ho ale Fifty vzal zpátky a veřejně se usmířili na tiskové konferenci, při příležitosti založení charitativní organizace G-Unity. I přes velký úspěch jejich duetů Hate It Or Love It a How We Do mají spolu spíš špatný vztah. Fifty se v roce 2005 objevuje i jako hlavní postava hry Bulletproof a znovu je mu vyčítáno, že propaguje násilí. Na názor, že tato hra může někoho poškozovat Fifty reaguje: " Člověk, který se nechá ovlivnit počítačovou hrou musí podle mě už nějak poškozený být. Takovou osobu by v podstatě muselo negativně ovlivňovat téměř všechno." 50 Cent vydává také svou autobiografii v knižní podobě pod názvem From Pieces To Weight : Once upon a time in Soutside Queens. Pod názvem Get Rich Or Die Trying vychází 50 filmový debut, inspirovaný jeho životem a soundtrack k tomuto filmu.

Proof z D12 zastřelen. R.I.P.

11. dubna 2006 v 20:28 | dirty man
Proof, člen špinavých tucťáků D12, byl zavražděn dnes ráno v Detroitském klubu Triple C na Eight Mile Road. Stalo se tak kolem půl páté ráno, kdy byl společně s další obětí střelen do hlavy. Podle policejních zdrojů je druhý pětatřicetiletý muž hospitalizován v kritickém stavu v nemocnici. Policie, která stále hledá vraha momentálně vyslýchá jednoho ze svědků a po internetu kolují pověsti, že druhý napadený muž by mohl být další člen D12 Bizarre. R.I.P.

50 Cent ve filmu po boku Nicolase Cage

10. dubna 2006 v 21:43 | dirty man
Zřejmě nejznámější rapper součastnosti a hlavní představitel seskupení G-Unit. Na mysli mám samozřejmě 50 Centa,který se nedávno upsal filmové produkci pro učinkování ve snímku The Dance,kde si zahraje po boku neméně známého herce,Nicolase Cage.

The Dance je snímek založený na životním příběhu boxera Billyho Rotha,přezdívaného též The Kid,což byl bývalý šampion v boxu,který později strávil čtyřicet let jako dobrovolný neplacený trenér v lousianském nápravném zařízení.

"Příběh Billyho Rotha mě skutečně vzal za srdce." Prohlásil Nicolas Cage na tiskové konferenci. Dále dodal: "I Přes svůj život plný temné a silné beznaděje,byl schopen dát naději ostatním."
Hlavní roli,Billyho Rotha,nestvární nikdo jiný,než Nicolas Cage. 50 Cent se ve filmu představí jako jeden ze svěřenců trenéra Rotha,v němž trenér spatřuje veliký potenciál stát se dobrým boxerem,i přes nepřízeň osudu,s níž se potýkají snad všichni svěřenci včetně trenéra samotného.

Natáčení filmu The Dance by mělo začít hned,jakmile Cage dokončí svůj nynější projekt s názvem Ghost Rider,což se předpokládá letos na jaře.


TAPETY NA PC

8. dubna 2006 v 14:56 | dirty man
spider loc g unit 6DMX [6] 1024 x 76850 Cent [7] 1024 x 768
The Game Dr's Advocate2 Pac - Thug LifeSnoop Dogg [8]ciara
Jestli chcete nejaky tapety na plochu
vaseho PC tak se podivejte na: www.rap-wallpapers.com

2pac!!!

4. dubna 2006 v 19:37 | dirty man
HOT news: Nový klip od hip hopové legendy TUPACa!!!Mam tu ten novej klip od 2paca!!!!
STAHUJTE ZDE: When Ure Hero Falls

Stahuj novinku od Busta Rhymese

2. dubna 2006 v 20:50 | dirty man
Další track pro vás připravil Busta Rhymes. Jedná se o "I Love My Bitch" produkoval ho Will.I.Am z kvarteta Black Eyed Peas. Tento track a mnoho dalších najdeš na dlouho očekávaném Bustovu albu "The Big Bang", které vyjde v dubnu pod Aftermath.

Legenda v oboru bude mít na svém albu nespočet slavných jmen. Mezi nejzvučnější patří Dr.Dre, Raekwon, Nas, Eminem, Q-Tip a další. Stahuj hot shit!

Busta Rhymes- I Love My Bitch

Nový Klip Od 2paca!!!

2. dubna 2006 v 20:44 | dirty man
2Pac už deset let není mezi námi, avšak vydává víc alb, než seschlý, leč stále žijící Karel Gott. Nová deska je perfektním důkazem. Album nesoucí titul "'The Rose, Vol. 2 - Music Inspired by Tupac's Poetry'' je protkáno nehasnoucími hvězdami typu Outlawz, Shock G., Talib Kweli, dead prez, anebo Ludacris. Chtěl bych Vám prodemonstrovat ukázku v podobě úvodního klipu s názvem ''When Ure Hero Falls'', jenž je "zatím" poslední stopou z celé sady 2Pacových pamětních alb, která kladou důraz na odkaz zabitého rappera.


When Ure Hero Falls

Mp3 zdarma!!!!!!!!!!

2. dubna 2006 v 20:35 | dirty man
MP3 ZDARMA NA : ZDE